Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már ilyet, hogy 1...

Éreztetek már ilyet, hogy 1 ember tönkrevágta az egész napotokat ?

Figyelt kérdés
Nem lett volna hűde fergeteges, boldog nap a mai, olyan átlagos lett volna, de 1 embernek sikerült tönkreb@sznia a napomat és tökre szomorú, meg depressziós lettem.

2021. márc. 30. 19:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És azt is megfigyeltem, hogy az ilyen embereknek különös képességük van arra, hogy talppal rátapossanak az illető gyenge pontjára és mesteri módon szagolják ki a másik ember gyengeségeit, azokat ellene fordítják és atomokra szedik az adott személyt.
2021. márc. 30. 20:06
 12/19 A kérdező kommentje:
És annyira kikészültem a mai eset miatt, hogy kb fél, 3/4 óráig megállás nélkül sírtam az ágyon és azon gondolkoztam, hogy tűnhetnék el erről a világról.....
2021. márc. 30. 20:16
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Aki gyenge, azt eltapossak.
2021. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mégis mi volt az az esemény, ami ezt kiváltotta?
2021. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csomószor
2021. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Csaladtagjaim nekem is siman tonkrevagjak egy pillanat alatt, nem eppen gyenged, szereto csaladban nottem fel. Ezen kivul tavaly elott a szuletesnapomon egeszen szep volt az ido, parom is itthon volt, igazabol minden egeszen bekesen es jol alakult, kutyaztunk, kint voltunk par orat a kornyeken, mire odajott egy random idegen no a kutyajaval okoskodni. Kerdes nelkul odaengedte a kutyajat a mi 3 porazon levo jol nevelt kutyainkhoz, majd eloadast tartott arrol, hogy allatkinzas nem elengedni a kutyat es mindig porazon setaltatni es keretlen tanacsokat osztogatott nekem, hogy hogyan is kellene jo gazdinak lenni, barmit akartam mondani, le sem sz*arta, nekunk kellett odebb menni, mert elzavarni sem tudtuk. Szornyen rosszul esett, teljesen elk*rta a napomat lefekvesig, azota is tisztan emlekszem erre.
2021. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem van egy munkatársam. Igazi ő igazi retkes féreg.


Az a fajta akinek lételeme, hogy másokkal szemét legyen, máskat kibeszéljen.


Legutóbb vettem új telefont, odajött mindenki "csodálni" nyilván ő is mint iPhone fan, és jött azzal, hogy "De mi ez a márka?" "De ezt milyen ország gyártja?" "Adtak hozzá tokot? ersze, hiszen üveg hátlap, törékeny gondolom..." Az az igazi féreg.


Egyik munkatársam hangfalat vett. Megdicsérte hogy de szép hangfal. Majd amint a srác kiment első kérdése, hogy "Ti vennétek oylan hangfalat aminek még soha nem hallottatok a márkájáról?".


De legutóbb elment egy mentő miközben telefonált. 5 percig azt ecsetelte rosszindulatúan, hogy a köcsög mentős miért szirénázik, üres az utca, üres utcán semmi létjogosultsága csak akkor kell felkapcsolnia ha szükséges... Erre mit lehet mondani? Ha valakinek már az is baj ha a mentő szirénázik...

2021. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor egy figyelmeztetést kap az ember: résen kell lenni a másikkal szemben, mert számító...
2021. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos velem is sokszor történt már ilyen.
2021. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!