Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit képzelnek már az mpl-es...

Mit képzelnek már az mpl-es futárok?

Figyelt kérdés

Jön, csomag nélkül kiugrik, bedobja a cetlit, majd visszapattan a kocsijába és elhajt.


Még jó, hogy van kamerám a csengőnél, ami 0-24ben rögzít. Azért van fönt, mert egyszer c*gányok betömködték a záramat, egy másik alkalommal pedig kilopták a leveleket a postaládából, mert a végük kilógott a kis ajtón.


Alapból nem nézem a kamerát, megkapom a cetlit, hát azt gondolom, jólvan mivel b*sznak telefonálni, ezért nem tudom mikor jön, majd elmegyek érte.. Egyik nap a konyhábban voltam és látom ,hogy megáll a zöld mpl-es furgon. Kiszáll a csávó, bedobja a cetlit és rohan a kocsihoz. Hát k*rvajó. Még nem is csenget.


A rendszámot sajnos nem látni a kamerán, mert olyan szögben nem lát rá az utcára.


2021. márc. 30. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Az MPL-nél szinte mindig az van, hogy jön egy üzenet, hogy várhatóan holnap kézbesítik a csomagot, előtte még értesítenek. Aztán egyszercsak megjön a csomag, majd fél óra múlva egy üzenet, hogy a mai napon kézbesítésre kerül a csomagom. Nekem eddig mindig behozták, nem dobtak cetlit.
2021. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Már én is többször jártam így. Otthon vártam direkt amikorra ígérték, hogy jön, erre sehol senki.

Amikor mentem le akkor meg láttam, hogy ott a postaládában a cetli.

Egyszerűen nem volt kedve feljönni az emeletre!

2021. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig megkapom a csomagokat, pedig nincs lift a házban.
2021. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nyílván nem általánosítás amit írok, csupán tapasztalat. Semmi kedve kihozni, mondom épp a konyhában voltam (kertes ház, az utcára néz), megáll, kiszáll, cetli bedob és megy vissza. Egyből két pipa van rajta :( ) Egyébként meg így bukom a szállítási költséget, mert érte kell mennem. Ennyi erővel bemehetnék a boltba is
2021. márc. 30. 21:12
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Miért nem kiabáltál ki?

"Itthon vagyok, hozza nyugodtan a csomagom :) "

2021. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
300ft-500ft és még telefonálnak is előtte . rendelgetésnél szállítási díj + futárdíj van .
2021. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Csak most tűnt fel? Évek óta ezt csinálják. De szerintem rá vannak kényszerítve.

Nyilván azért van, mert a posta is ott spórol a munkatársakon, ahol tud, túl vannak terhelve a futárok, és teljesíthetetlen munkaidőn belül annyi a kiszállítás, amennyit elvárnának tőlük.

2021. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Mindig gls-el rendelek. Azok normalisak. A magyar postaval semmit nem rendelek,mer ellopjak a csomagom vagy kilyukasztjak szandekosan vagy keson dobjak be a cetlit,amikor mar nem lehet felvenni a csomagot.allami ceg ez is...
2021. márc. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ugy tudom, csak azokat a csomagokat kell a postasnak kihoznia, ami befer a postaladaba. Tehat nagyobb csomagokat csak akkor hozza ki, ha epp kedve van es elbirja.
2021. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9: dehogyis. Honnan veszed ezt? Ha rendelek egy jó nagy csomagot, akkor nem hozza ki? Ne mond hülyeséget
2021. márc. 31. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!