Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne az a képesség vagy...

Mi lenne az a képesség vagy tehetség, aminek örülnél, ha a tiéd lenne?

Figyelt kérdés
Ha egyik nap felkelnél és nagyszerűen tudnál mondjuk festeni, rajzolni...

2021. márc. 30. 23:38
A kérdező szavazást indított:
énekelni
táncolni
rajzolni, festeni
műszaki ügyesség
idegennyelven folyékonyan beszélni
sportban kiemelkedő lenni
matematikai tehetség
hajót/repülőt vezetni
valamilyen hangszeren játszani
költészet
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos intelligenciaszint.
2021. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az éneklést jelöltem meg, de emellett szuper lenne tudni gitározni és gördeszkázni is :D Sajnos még "fiatalkoromban", amikor még lett volna rájuk időm, nem tanultam meg őket.


27/F

2021. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én a sportot jelöltem meg, mert mindig szerettem, de sose volt túl sok tehetségem hozzá.

De ha szuperképességet is lehetne választani, azt, hogy akibe szerelmes vagyok, azt el tudjam varázsolni, hogy viszont szeressen.

2021. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kitartás képességét szeretném birtokolni. A felsoroltakból elég sokból bizonyultam már jónak, de mit érek vele, ha nem vagyok kitartó... :(
2021. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Németül folyékonyan beszélni. Elrontottam gimiben, hogy nem mentem magántanárhoz, mert a sulis tanáromtól kapott tudás egy nagy 0 sajnos :c Most nagyon bánom, hogy nem kaptam észbe hamarabb, mert akkor nem most kellene vele vesződnöm.


Valamint a nyugodtság képessége lenne még nagyon jó. Sajnos izgulós, parázós vagyok és stresszhelyzetben nem mindig teljesítek jól, szóval kész áldás lenne :c valamint, amire nagyon nem vagyok büszke, az utóbbi időben könnyű felhúzni és hamar ideges leszek. De dolgozom azon, hogy ez változzon :)

2021. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
énekelni, és több nyelven anyanyelvi szinten beszélni.
2021. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!