Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a régi személyiségemet?

Figyelt kérdés
Kb 12 éves koromig extrovertált voltam, mindenkivel tudtam beszélgetni, csak mivel állandóan megkaptam, hogy idegesítő vagyok, emiatt sokkal zárkózottabb lettem, néha már a szociális fóbia szintjén vagyok, mindig rettegek társaságban, hogy valami hülyeséget mondok meg hogy mit gondolnak majd rólam, és ezt nem tudom leküzdeni. Most vagyok 18 éves, és attól félek, hogy most már késő változtatni. Mit tegyek?

2021. márc. 31. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanra akkor megtanultál nem idegesítő lenni.

Úgy értem hogy lehet csak szimplán "sok" voltál nekik. 12 évesen ez a normális. Komolyodtál, túl sokat.

Légy újra fiatal, de mostmár több "gógyival" :-)

Barátok ha hülyeséget is mondasz, kijavítanak. Ezért IS barátok.

Ne az lebegjen a szemed előtt, mit mondtak egy olyan gyereknek aki még éppen szórakozottan élvezi az életet.. már nem az vagy

2021. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És még : ha 28 lennél se lenne késő változtatni, változni.

Baromi fiatal vagy, és gondolj arra a vasat is tűzben edzik, nem puha párnák közt.

2021. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem komolyodtam, ugyanúgy hülyéskedek azokkal akiket jól ismerek, csak nagyon félénk lettem annyira, ami már nem normális.
2021. márc. 31. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak társaságot kellett cserélned.

Add magad. Add aki vagy. Add aki lehetsz.

Mert később azt veszed észre hogy megbánod.

Ne félj ,mert nincs mitől.

2021. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat :)
2021. ápr. 1. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!