Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Halottatok már ilyen életfelfo...

Halottatok már ilyen életfelfogást???

Figyelt kérdés
mire éllek csupán arra a pár percre mikor önkielégítést végzek és eluralkodik rajtam az eufória ezért éllni???? vagy azért hogy reggel iszom a kávét és jól vagyok pár percig utánna ismét rosszul,vagy ,hogy eszem egy kicsit persze azt sem ehetek amit kívánok hozzáteszem már féléve vizet iszom és sokat sem eszem még is nem nagyon fogytam furcsa ,vagy hogy alszok egy jót eggyáltalán minek kelek fel arra fáj folyton az operált derekam és rokkant vagyok arra pedig kapok 300 eurót valamit csinállok még a bringától is fáj mindene és reggel is úgy ébredek mint egy vén??? arra ,hogy ki sem lehet járni mert itt van koronavírus !! Mi értelme van ennek én gondolom így csak az életet????
2021. márc. 31. 13:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
lol hát akkor szüntesd meg
2021. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
mit hogyan??
2021. márc. 31. 13:38
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem életfelfogás szerintem, inkább depressziónak mondanám. Persze a fizikai panaszok megnyomoríthatják az embert, mellette meg az élet is hoz hideget-meleget, de valahogy mégis fejben dől el minden. Lásd: praolimpikonok, szondával mesterségesen etetett kétkezi munkások...Én is meg voltam álldva egy kemény betegséggel, és nem a csoda gyógyított meg. Ajánlanék egy pszichológust, nem ördögtől való. Gondolkodj el kicsit. Az ember sokszor csak akkor értékel miután elveszít valamit.
2021. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
Minden szavaddal egyetértek Kérdező. Ez egy elb@szott élet és világ, elb@szott emberekkel...
2021. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
az igaz hogy akkor gondolkodik én is veszíthetnék sokat pld anyámat vagy a dolgaimat de akkor már tényleg nem lenne értelme az életemnek de ez csak a rosz ne a rosszt nézzük hanem a jót depresszió lehetséges az a baj sok időm volt gondolkodni !!!! 29 éves férfi leszek és sosem volt nőm !!
2021. márc. 31. 13:50
 6/38 anonim ***** válasza:
1-es, mit szüntessen meg?
2021. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ez a kérdés...
2021. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
még nem volt ez a kédés szerintem
2021. márc. 31. 13:53
 9/38 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom hogy nézd meg.


#3-as

2021. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

6

A problémáit. Ha az nem megy, akkor az életét.

2021. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!