Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire van nagy arca és mire...

Mire van nagy arca és mire fel flegma?

Figyelt kérdés

Van egy pasi kollégám aki 35évesen arra van nagy képe hogy 12éve gyári munkás és az élete első munkahelye az ahol jelenleg van és 12éve van ott és nem váltogatja a munkahelyét, albérletben lakik, se jogsija se kocsija nincs semmi értékes cucca. Eddig volt egy kapcsolata ahol a csajra sokat költöt,mert fontos volt neki de ennyi.

És mégis ennek a pasinak akkora arca van, le ereszkedően beszél és viselkedik és flegma hatalmas nagy arcal. Csak nem értem mire fel?

Ti is találkoztok hasonló emberekkel? Ti hogyan viselitek el, az ilyet?



#nagy arc#flegmaság#höbörgés#el viselés
2021. márc. 31. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
És téged mit érdekel?
2021. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mellettem dolgozik és nehéz el viselni, ahogy höbörög a semmire és ahogyan viselkedik.
2021. márc. 31. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen nagyképű, flegma, idióta emberek akkor is azok, ha semmilyük sincs, amivel felvághatnak. Sőt, legtöbb esetben azok ilyenek, akiknek pont hogy nincs mire büszkének lenni. Aki elért valamit az életben, az nem azért dolgozott érte, hogy aztán felvágjon vele. Ezt csak az ilyen hülye emberek csinálják.
2021. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos irigylem szegényt, h ekkora az önbizalma a semmire, amúgy gáz, de nekem nincs ilyen ego-m és inkább az ellentetje vagyok, szeretnék büszke lenni arra a semmire amit nem raktam le.

Amúgy ne foglalkozz vele.

2021. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen csak a kollégákat nem mi választjuk azt kapjuk, és valahogy el kell viselnünk amíg bent vagyunk.

Csak bosszantó, mert kérdezgettem erről, arról őt, mert érdekelt mire van ekkora arca, és ezért tudom róla ezeket a tömör információkat.

Mert azt hittem van neki mire, de rájöttem nincs.

Mert nem nagy szám ha valaki 12éve gyári munkás hát valamiből élni kell.

2021. márc. 31. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kollégád, valószínűleg te is gyári munkás vagy. Így viszont feltételezem arra van arca, hogy ő tapasztaltabb abban a gyárban, tehát ilyen szempontból "jobb" nálad.
2021. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez az első munkahelyem, hanem a 3dik és igen én is gyári munkás vagyok, de nekem nincs nagy arcom sose volt, és mindigis ellenszenvesek voltak azok az emberek számomra akik arra höbörögtek hány éve dolgoznak.
2021. márc. 31. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd, hogy el tudod -e így fogadni, együtt tudsz -e így élni vele, a többi nem lényeg!
2021. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyílván nem, és kollégát tényleg nem tudjuk meg választani, de elviselni nagyon nehéz.
2021. márc. 31. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő egy ilyen típusú ember. Mit szeretnél ezzel tenni?
2021. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!