Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan flegmának néznek, pedig...

Sokan flegmának néznek, pedig csak határozott vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon határozott vagyok, de az még álmomban se jutna eszembe hogy valakivel direkt seggfej legyek. Ezt a közvetlen környezetemben is érzem, mindenki nagyon aranyosnak, segítőkésznek tart. És nagyon törekszem is rá hogy kedves legyek.

Viszont sokan mondják azt is, hogy mielőtt megismertek azt hitték flegma vagyok és bunkó. Mert egyszerűen határozott a személyiségem, egyáltalán nem vagyok félénk, ha mondok valamit, akkor azt rendes hangnemben mondom el és határozottan. A mozgásom is nagyon határozott (mindenki ezt mondja, én ezt nem tudom) egyáltalán nincs olyan hogy én összehúzom magam pl.

Ja és egyébként sokat mosolygok, csak most a maszk..:)

Mit tegyek hogy az emberek ne lássanak flegmának, csak határozottnak, amilyen egyébként is vagyok?



2020. dec. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia:)


El tudom képzelni hogy ezt tényleg félreértik. Aki nincs hozzászokva a határozottsághoz, annak ez lehet akár kellemetlen, vagy tűnhet negatív megnyilvánulásnak, ami miatt aztán flegmának gondolnak. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, viszont a flegma nekem jelent valahogy egyfajta lenézést, vagy a dolgok negatív kiemelését. Esetleg ezen elgondolkozhatsz, hogy teszel e ilyen megjegyzéseket, vagy, ha nem, akkor az a határozott és gyanítom őszinte kijelentés lehet e esetleg bántó. Egyébként az arcod.is mutathat flegmaságot akaratodon kívül, rám többször mondták, hogy biztos haragszok az illetőre a nézésem.miatt, pedig csak simán néztem.. :D

2020. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na ezt én is kaptam már meg hogy gyilkos nézésem van:)

Igen nagyon őszinte vagyok de nem teszek hirtelen megjegyzéseket. És próbálok pozitívan állni mindenhez.

2020. dec. 18. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nálam ugyanez van. Nincsenek hozzászokva, hogy határozottan mondok véleményt, céltudatos vagyok, így szoktak flegmának titulálni. Amúgy én is mosolygós, kedves vagyok.
2020. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem meg én is ilyen személyt a közelmúltban.

Az ismerőseim flegmának tartották, én már akkor is tudtam hogy csak határozott, mert én is ilyen vagyok. Talán azok az emberek flegmának tartanak, akiknek közük sincs a határozott fellépéshez, de ezt még az előnyöddé is tudod kovácsolni, aki egyből kedvesnek tart (őszintén) azon észreveheted, hogy ő maga is elég határozott személyiség.:)

2021. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!