Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan fiúk/férfiak...

Vannak olyan fiúk/férfiak akikkel lehet úgy beszélgetni, hogy nem akarnak egyből szexelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég általánosító a kérdésem, de az eddigi tapasztalataim alapján írom ezt ki. :D

2021. márc. 31. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Igen ha fiu vagy. Vagy nagyon csunya lany.
2021. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen, szoktam úgy beszélgetni lányokkal, hogy nem akarok szexelni.

Egész konkrétan ezen az oldalon is ismertem meg olyan lányt, aki a mai napig a barátom, és azóta se akarok szexelni vele.

2021. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem lehetetlen, de az egy ritka speciális kivétel. Férfiak nők gondolkodása alapból annyira eltérő, hogy igazából szinte csak szexuálisan és érzelmileg tudnak egymáshoz kötödni. És még ha kezdetben tényleg csak barátságnak indul, mert szexuálisan nem vonzodnak annyira egymáshoz, az szinte lehetetlennek tünik, hogy késöbb a baráti érzelmek kialakulása után, a férfi ne kezdjen el szexuálisan is vonzodni a nőhöz(nincs az a csunya nő).
2021. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen, általában ők vannak a barátzónában.


F

2021. ápr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de elég kevés. Volt hogy már rögtön úgy írták rám, hogy van-e szexuális vágyam, amikor még azt mondtam, hogy jelenleg nincs, akkor többet nem írt.
2021. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
77%
Ne is mond..mindig úgy járok,hogy próbálom megismerni,netán beszélgetni, de rá kell ébredjek, ha szexelni akar, akkor nem akar beszélgetni, ha beszélgetni akar, akkor szexelni nem akar. Lehet, régimódi vagyok.:) 47/F
2021. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Lehet, persze! :) Viszont szerintem nincs olyan, hogy ne gondolnának bele milyen lenne ha...
2021. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!