Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagytok irigyek a boldog...

Nem vagytok irigyek a boldog emberekre ? Én nagyon.

Figyelt kérdés
Márpedig azért, mert nekem is járna a boldogság. Én is lehetnék az a gazdag milliomos, vagy a boldog családos ember, de engem mindig csak a rossz ért és mindig idióta embereket sodort a sors az utamba, akik lehordtak a sárga földig. Igazságtalan. Alanyi jogon jár nekem a boldogság és idegesít, hogy csak a negatív fos ömlik rám.....

2021. ápr. 1. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Én is irigy vagyok.
Nem irigylem őket.
31 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Semmi nem jár alanyi jogon. Engem az irigység arra motivál, hogy én is elérjem azt, amire irigy vagyok. Eddig bejött.
2021. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Így van. És így is marad:)
2021. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A boldogságot egyenlő részben kellene elosztani az emberek között, hogy mindenki egyenlő arányban részesüljön belőle. Akkor lenne ez egy boldog világ.
2021. ápr. 1. 20:20
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Felőlem te kaphatnál belőle tízszer annyit is mint amennyi nekem van, attól tartok az sem segítene rajtad. A boldogság nem olyan, mint az arany, hogy súlyra mérik. Akinek van, annak magától van, neked is lehet magadtól.
2021. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a boldogság luxuscikk.
2021. ápr. 1. 20:25
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

Megértelek! Akiknek az ölükbe hullik minden, vagy eleve módosabb családból indulnak az életben, ők sosem fogják megérteni, hogy milyen az, amikor valaki szegény családból próbál kitörni!

Bárki mondhat bármit, de a pénz a boldogságunk forrása!!! Ha nincs pénzed, családod se lesz, barátaid se...

Mindenki meg nem lehet diplomás, meg irodista...

Az a baj a világgal, hogy az átlag munkásembereket csak kihasználják, megalázzák, míg végül öngyilkosak nem lesznek...

2021. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Jól mondja a #4!


Aki csak másra irigykedik, az sose lesz boldog. Kérdező, dolgozz magadon, hogy ne mindenben csak sajnáltasd magadat....

2021. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6. Ismerek olyan boldog embereket, akiket te templom egerének tartanál...
2021. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Én próbáltam számtalanszor kitörni. De, ha valaki buta, mint a tök, az csinálhat akármit, az emberek csak megalázzák, kigúnyolják, eltapossák...

Ahelyett, hogy a lelkét néznék! Azt, ami a szívében van, és az alapján ítélnék meg!

Sokszor úgy vagyok vele, hogy az emberiség jó része megérdemli a koronavírust is! Megérdemlik, hogy a természet egyre több csapást mér rájuk!

2021. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Még szerencse hogy nem kell gazdag milliomosnak, vagy csalásod embernek lenni ahhoz hogy boldog legyél.
2021. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!