Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagytok irigyek a boldog...

Nem vagytok irigyek a boldog emberekre ? Én nagyon.

Figyelt kérdés
Márpedig azért, mert nekem is járna a boldogság. Én is lehetnék az a gazdag milliomos, vagy a boldog családos ember, de engem mindig csak a rossz ért és mindig idióta embereket sodort a sors az utamba, akik lehordtak a sárga földig. Igazságtalan. Alanyi jogon jár nekem a boldogság és idegesít, hogy csak a negatív fos ömlik rám.....

2021. ápr. 1. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy azt hiszed, hogy a pénz vagy család egyértelműen boldogságot eredményez.


Rendben van, hogy boldog akarsz lenni, de az nem egy folyamatosan tartható jelenség. Amit inkább te keresel, az az elégedettség.

2021. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a boldogság. Az, hogy látsz egy boldognak tűnő embert, nem azt jelenti, hogy te az ő életébe csöppenve ugyanolyan boldog lennél.


A boldogság első lépése az önismeret - hogy egyáltalán el tudd dönteni, hogy mi tesz téged boldoggá. Azután jön annak megvalósítása, ugyanis a boldogság nem "talál rá" senkire, ez urban legend... ki kell alakítani nagyon is tudatosan az életünkben: jó párválasztás, tudatos karrierépítés, célok pontos meghatározása, azok eléréséért tett erőfeszítések - és mindeközben elsajátítani egy olyan szemléletet, hogy már magán az úton is boldog legyél, ne csak akkor, amikor már "odaértél".

2021. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mindenki abban h*e, amiben akar lenni.
2021. ápr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!