Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az átlag ember? milyen...

Milyen az átlag ember? milyen tulajdonságai vannak, mit csinál, mik a szokásai stb. Te átlag ember vagy?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlag ember negatív
2021. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megveti azt, amit nem ismer. Nem tanul, nem fejlődik, nem ismeri fel mi történik az életében, nem ismeri sem saját magát, sem a környezetét. Könnyen manipulálható, nem képes kritikus gondolkodásra, a tömegszellem magával rántja. Egyedül életképtelen, egy kitaposott útra van szüksége amit megjárhat kényelmesen. Fél és gyenge. A szokásai károsak, főként figyelemterelőnek használja az életéről. A limitált gondolkodás jellemzi, nem hiszi el, hogy nagy dolgokra képes, és szerinte mások sem, és dühös arra, akinek mégis sikerül. Párkapcsolata silány, nem ismeri a partnerét, de számára ez a normális, ezért nem tűnik fel egyiknek sem, hogy nincsen közöttük valódi érzelem.


A munkahelyén csak ismétli a napokat, de elég egy-egy kiruccanás, ivászat neki, hogy elfelejtse hogy nem szereti az életét. Már túl későnek látja azt, hogy változtasson bármin is - és hasonló limitált gondolatokkal magyarázza meg magának, miért nem tud semmit sem tenni, a valódi magyarázat pedig az, hogy fél a változástól, és sikertelennek érzi magát belül. Amúgymeg, nézz körben a környezetedben, 80%a az embereknek átlagos szerintem.

2021. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában nem nyitott a fejlődésre. Kerüli a kockázatot, tart a változástól, a biztonságot keresi.


Nem vagyok átlagember, mert - bár annak idején voltam, ilyen életet éltem - , sok szempontból homlokegyenest más életet élek. Bizonyos dolgokban hasonlítok rájuk, de a legtöbb dologban nem.

2021. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. elég jó dolgokat írt, viszont a magam részéről inkább úgy fogalmaznék, hogy ezek a jellemvonások külön-külön gyakoriak, de nem biztos, hogy az a jellemző, hogy egy adott személyben egyszerre van jelen az összes. Van, amivel tudok azonosulni a leírtakból (sajnos), meg olyan is, amivel nagyon nem, és feltételezem, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2021. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és tudnátok írni egy példát átlag emberre?
2021. ápr. 2. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért az amit az első írt nem mind rossz tulajdonság. Például a nem képes a kritikus gondolkozásra kifejezetten jó is lehet, hiszen az ilyen ember nem a rosszat látja a dolgokban hanem pozitívan áll hozzá. Miért kéne kritikusan látni a dolgokat... Az ivászat pedig nem feltétlen igaz egy átlagos emberre. Az ambiciózus emberekre is magyon jellemző. De ismerek olyan átlagos embereket akik nem isznak semmit.
2021. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, amit a második írt. (6os vagyok) és egy átlag ember is érezheti magát jól a munkahelyén és érezheti jónak az életét. Szóval én nem ehhez kötném az átlag embert. Egyszerűen az ilyen ember nem szeretne fejlődni az életben, és nincsenek komolyabb céljai, folyamatos előre törési kényszere stb... hanem jó neki ami van esetleg szeretne találni egy jó/jobb munkahelyet, vagy egy jó párkapcsolatot de beéri ennyivel...
2021. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy 'átlagember'... Azt mondanám inkább, bizonyos karakterek vannak, gyakori jellemzőkkel.

. Persze, ha elég távolról nézel valamit, mindig lehet közös nevezőt találni, így például az átlag embernek 4 végtagja van, mohón dolgozik benne az életösztön és átlagban úgy kb 70 évig is elél...

2021. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!