Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irogatják ki egyesek a...

Miért irogatják ki egyesek a közösségi oldalra, hogy beoltották?

Figyelt kérdés
Nem értem mire jó ez? Az ő személyes dolga. Irónikus módon azt szoktam gondolni az illetőről, hogy most dicsekszik vagy panaszkodik?
2021. ápr. 3. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Értem például egy csomó rokon aggódott, hogy mikor oltanak már végre. Másrészt meg ez is egyfajta reklám. Ha valaki bizonytalan, hogy beoltassa-e magát, és azt látja, hogy az ismerőseit sorra oltják, akkor lehet, hogy neki is megjön a kedve. Vagy tudja, kit kérdezzen, ha személyes tapasztalatokra kíváncsi. Nekem egyáltalán nem furcsa, hogy a mostani körülmények között valakinek az életében ez az oltás van olyan fontos, hogy közhírré tegye.
2021. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qkker1 ***** válasza:
90%
Mert azt hiszi, hogy attól menőbb!
2021. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Kő a kampány.
2021. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Már ott tartunk, hogy az oltottak a szuper inteligens és szuper okos emberek, aki meg nem akar oltást - mert mondjuk fiatal és egészséges - az egy nagyon buta, valószínűleg laposföld hívő ember.

Szóval természetes, hogy mindenki az első táborba akar tartozni.

2021. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem ovis szint. Mármint kiírni hogy oltottak xyz vakcinával. Ettől jobb ember lesz emberileg? Vagy mit akarnak bizonyítani? Vicc komolyan. Azt azért remélem hogyha 3 havonta vagy 6 havonta oltattják újra magukat, majd azt is mindig kiírják 😁
2021. ápr. 3. 10:05
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es nem nagyon nem természetes az, hogy valaki nem a saját életét éli, hanem kívülre akar megfelelni. És büszke is erre. Nagyon nem normális állapot.
2021. ápr. 3. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Pucika, jarvany van.
2021. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es jobban jártál volna ha csendben maradsz.
2021. ápr. 3. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A tehetségükkel nem tudnak kiemelkedni a tömegből, a figyelem középpontjában lenni pedig mindennél fontosabb. Mintha bárkit is érdekelnének.
2021. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!