Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerint húsvét után 1-2...

Orbán szerint húsvét után 1-2 nappal elérhetik a 2,5 millió beoltottat és jöhet a nyitás. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Orbán interjúi direkt jó hangulatot akarnak kelteni, no de azt mondta, hogy húsvét után pár nappal elérhetik a 2,5 millió beoltottat és akkor jöhet a nyitás. Szerintetek? Lehet itt nyitás ebben a hónapban akkor?


[link]



2021. ápr. 2. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyu, 2 156 680 ember van tegnaptól máig beoltva, azóta meg még többen. Én el tudom képzelni.
2021. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Majd hirtelen pár nappal előtte kiderül, hogy a bivalybasznádi triplamutáns miatt saaaaaaaajnos meg kell várni a 3-4 millió oltottat😀
2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Semmi új nincs ebben a hírben. Már hetekkel ezelőtt ismert volt, hogy húsvét után az eredeti tervek szerint április 8-án, de aztán a dátumot már nem hangoztatták ilyen egzaktan, nyitás lesz, amikor elérjük azt, hogy 2 és félmillió állampolgár be lesz oltva legalább az első dózissal.


Hogy ezután mi lesz, szerintem jelenleg kérdéses. Sokkal veszélyesebb lesz, amikor majd sorban kell állni az üzletek előtt, mert az új szabályok szerint azok este fél 10-ig lehetnek majd nyitva, a kijárási tilalom pedig este 10 órakor kezdődik. Cserébe az üzletek eladóterében a jelenlegi szabályoknál szigorúbbak lépnek életbe, négyzetméter alapon lesz meghatározva hány ember lehet benn egyszerre. Ismerve a magyar népléleket és azt, hogy a szabályok betartása mennyire nem megy, félek sokkal kellemetlebb lesz az ún. "nyitás" pl. vásárlási szempontból, mint a jelenlegi állapot, amikor majd egy népszerűbb Lidl, Aldi vagy egyéb szupermarket előtt mondjuk fél vagy egy órát kell sorban állni adott esetben.

2021. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

Kormányrendeletbe van iktatva szóval biztosan komolyan gondolja viszont én nem fogom megvárni a nagy bejelentést, figyelem minden nap az adatokat és amint meglátom, hogy elérte a 2,5 milliót már úgy készülök, hogy aznap ráérek este 10-re hazaérni.

Ha a rendőr kötekszik képébe vágom a koronavirus.gov.hu oldalon a hivatalos statisztikát és a kormányrendeletet.

2021. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Hiába van beoltva 2.5000000 ember,ha abból max 1 milliónak lesz ,,védettsége" az elkövetkezendő 1-2 hétben.A kínai oltások hatékonysága eleve meg se közelíti a 90% hatékonyságot.Igazából elengedték a vírust és kb lecarják mi lesz a néppel.
2021. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű, hogy április 8 után, vagy ahhoz hasonló dátumkor lesz külön szabályok szerinti nyitás? Igazából mi nyit ki? Mármint ugye szabályok szerint nyitnak de pl egy szórakozóhely, vagy egy edzőterem az nem oylan, mint a bolt.
2021. ápr. 2. 23:05
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
2021. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
#8 Nem gondoltam volna, hogy a 24.hu valaha a kormány ellen gyárt egy cikket :D
2021. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
😂Hát némelyik említett politikus kijelentését én magam is hallottam, nyilván felvételről,de ezeket mondták.Csak össze kellett szedniük.
2021. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!