Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-es skálán mennyire vagy...

10-es skálán mennyire vagy embergyűlölő ? Én sajnos az lettem az évek során, annyi sok bántást kaptam emberektől. Nem szeretnék ilyen lenni és félek nem fogok már ezen tudni változtatni.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Embergyűlölőként egyetértek a 9-es válaszoló gondolataival és ettől még jobban gyűlölöm magamat.
2021. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

De attól, hogy a környezetedben vannak bunkó, idióta emberek, arra nem az a megoldás, hogy akkor már mindenkit reflexből ilyennek könyvelsz el, csak magadat tartod jobbnak.

És nehogy azt hidd, hogy nekem eddig nem voltak rossz tapasztalataim. Mind a gimiben, mind pedig régebbi munkahelyeken (de néha még családon belül is) rengeteg indokolatlan alázást, kiközösítést és lekezelő bánásmódot kaptam másoktól, szóval én is tudnék mesélni. De soha eszembe se jutott volna ezek miatt mindenki mást is elítélni, rohadéknak megbélyegezni.


9-es voltam.

2021. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12-es: Az emberek legalább 75%-a nárcisztikus karakter.. Szerintem ez sokat elárul. És elmondanád, hogy ne általánosítsak, ha az életembe minden 3. ember, aki szembe jön, egy idióta hülye ?? Valahogy mágnesként tapadnak hozzám a retardált bunkók és már nagyon unom.....
2021. ápr. 3. 23:07
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó, 75%-kal picit nagyot mondtam, de több mint fele az embereknek náricisztikus karakter, legalább 2/3-uk....
2021. ápr. 3. 23:10
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
És honnan tudod, hogy más ember számára nem te vagy egy nárcisztikus, idióta hülye? Minden csak nézőpont kérdése.
2021. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15: Én személyiségzavaros nárcisztikus beteg embernek tartom magam, de én elsősorban saját magamnak ártok. Betegnek tartom magam, de én legalább beismerem, míg az ilyen személyiségzavaros emberek nagy része azt hiszi magáról, hogy normális. Én inkább önsorsrontónak mondanám magam, mint másra kártékony embernek.
2021. ápr. 3. 23:19
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az emberek többsége rosszindulatú, gonosz.... Én se tartom magamat jónak. A romboló, destruktiv emberek vannak többségben, lásd ezt a Covid lósz@rt a nyakunkba eresztették, idők kérdése csak és az egész társadalom összeomlik. Bravó....
2021. ápr. 3. 23:22
 18/18 anonim ***** válasza:
30%

Kissé elharapóztak a túlzások e körül a kérdés körül. Valójában 0,5% körül van a nárcisztikusok aránya a társadalomban.


Emellett, ahogy nézem, az emberek majdnem fele itt 10/10-es vagy 9-es embergyűlölőnek tartja magát. Ne vicceljünk már, emberek, a legtöbbeteknek fogalmatok sincsen róla, milyen az igazi embergyűlölet. Ez a puffogás nem az. Én pl. ismertem valakit, akivel szó szerint nem lehetett úgy szót váltani, hogy ne üvöltött meg gyalázkodott volna, mindennap följelentett 4-5 embert (mindennap! sok száz feljelentése volt folyamatban éveken keresztül), és a végén megölte a saját anyját. Na ez egy 10/10-es embergyűlölő...

2021. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!