Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki érzi magát ideges típusnak...

Ki érzi magát ideges típusnak és miért?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul meg ez nálatok? Hogyan vezetitek le?

Kort és nemet is írjatok a kommentetek végére, kérlek :)



2021. ápr. 4. 15:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem reggelizek, úgy megyek a munkahelyemre, emiatt ideges vagyok (plusz, hogy mi vár aznap rám). Nem tudok rajta változtatni. Megnyilvánul, hogy kapkodok, nem akarok kollégákkal beszélgetni, ilyenek. Levezetni? Úgy, hogy hajtom magamat. (F39)
2021. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Egésznap idegeskedem minden órában folyamatosan amikor ébren vagyok. Abban nyílvánul meg hogy folyamatosan szorongok nem tudok odafigyelni dolgokra és mindig máshol járnak a gondolataim. Nem tudom figyelni normálisan arra amit mondanak nekem. Elég rossz évek óta így élek.
2021. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja 27f elozo voltam
2021. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Bennem folyamatosan gyűlnek a dolgok. Úgy gondolom alapból egy nyugodt ember vagyok, de ha minden összejött, akkor robbanok és sajnos túllépek egy szintet a dühben. Tehát, ha van mondjuk egy hosszú, rossz időszakom, akkor tartom magam, élem az életem, majd jön egy pont, amikor nagyon felhúzom magam. Ilyenkor csak az ideg megy a fejemben, másra se tudok gondolni, csak, hogy mi történt, látszik rajtam, hogy forrongok a dühtől. Ha valaki megkérdezi mi a gond akkor kiadok magamból mindent. Nem egyszer volt, hogy nem tudtam mást csinálni, telefonon az utcán ordibáltam el, hogy mi történt.

Azért ilyen nagy kiakadás ritkán szokott lenni. A hétköznapibb düh nálam inkább úgy nyilvánul meg, hogy nem tudok másra gondolni. Pont most egy ilyen dühítő szituációban vagyok benne. Kellene tanulnom, nézem az előadásokat és csak azon jár az agyam, hogy mi történt, mit kellett volna máshogy csinálni, hogy lehetne megoldani.

Plusz a menstruáció nálam nagyon beleszól a kedvembe. Akkor szokott lenni, hogy szinte, ha csúnyán néz rám valaki már robbanok. Mikor anyámmal éltem még és egyszerre volt meg nekünk, csoda, hogy nem öltük meg egymást.

22L

2021. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Az értelmetlen fságok. Ha valami nem úgy van ahogy lennie kell.

A melóhelyen elengedem, nem az én dolgom. Másutt azért könnyebb.

Ha lehet röhögök, vagy sóhajtok...de van hogy megcsapkodom a falat vagy egy fát.

2021. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

Folyamatos stressz/idegeskedés attól a pillanattól kezdve hogy felébredek, addig amíg el nem alszok. Elsősorban úgy nyilvánul meg hogy türelmetlen, sokszor (csak verbálisan) agresszív vagyok másokkal, illetve sűrűn vannak hangulatingadozásaim is.


Problémamegoldásként (vagyis inkább az elfedéseként) próbáltam már a füvet kisebb, az alkoholt nagyobb mennyiségben, de egyik sem volt kielégítő megoldás.


Jelenleg egy orvos álltal felírt stresszoldót/antidepresszánst szedek, és úgy néz ki hogy hatásosabb mint az elözők.


28/F

2021. ápr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkorom ota iszonyuan fel tudom baszni magam. Igazsagtalansagon, butasagon, de sajnos felreertesen is. Szamomra az udvozito, ha oszinten, ott es akkor kimondom, mi bajom, es akkor megkonnyebbulok, akar a haragom is elparolog. Csak van egy nagy gond. Hogy mas emberek nem igy mukodnek. Megsertodnek. Kegyes hazugsagot varnak. Oke, viselkedem, ha a helyzet megkivanja. De elsiklani ilyesmi felett nem tudok. Szoval altalaban kiadom a feszkot. Az emberek altalaban meglepodnek, tolem nem erre szamitanak.

Van, hogy igyekszem, viszont olyankor csondben megut a guta.

N, 50.

2021. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Én is nagyon ideges típus vagyok, valamikor gyerekkoromban kezdődött, szerintem a szüleim rontottak el valamit. Nem volt nehéz, apám ivott, már ez eleve kikészített. Aztán jöttek folyamatosan az életben a csalódások, a bántások ok nélkül.. aztán az, hogy nem találtam meg azt a férfit, akit szeretni tudnék, kompromisszumot kötöttem és olyannal élek, aki legalább engem szeret, ha már én nem vagyok belé szerelmes.. de közben ez a helyzet belül kicsinál, feszült vagyok minden egyes nap. 40N
2021. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkorban túlreagáltam mindent amit lehetett, ma meg kb az ellentéte vagyok kívülről nem kevés belső átalakulásnak hála, de ez inkább kívülről tűnik így, legbelül ez az átalakulás messze nem ért véget, és sokszor egyszerűen nem fejezem ki holott belül megvan a feszültség rendesen
2021. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon hamar dühbe jövök, és akkor széttépném a szavannát, meg mindent is :D izgulok is előre mindentől.

De hamar lenyugszom és csak nevetek utána rajta, hogy milyen idegbeteg voltam :D ijesztő lehet.

2021. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!