Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki érzi magát ideges típusnak...

Ki érzi magát ideges típusnak és miért?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul meg ez nálatok? Hogyan vezetitek le?

Kort és nemet is írjatok a kommentetek végére, kérlek :)



2021. ápr. 4. 15:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%

Utálom ezt a társadalmat,a sok tipikus embert,akik túl egyediek,és "nem olyanok".

A tömeggyártott mentalitású fosocskákat.

A libsiket,meg a vakokat,akiknek semmi érvelésük nincs,csak az átlag,értéktelen,már milliószor megcáfolt érvük. Tehát a 99%.

2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Sejthulladékok véleménye mióta számít?
2022. febr. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%
Én az vagyok, utálom a társadalmat mindig a jó embereket nézik le, beszélik ki, használják ki, teszik tönkre.
2022. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%

Azt figyeltem meg hogy akkor érzem idegesnek magam, ha a közelben vannak olyanok akik folyamatosan hangsúlyozzák hogy ők nyugodtak, állandóan ezt a "ki nyugodt-ki nem", "nyugodtság verseny" témát feszegetik, olyan mintha azt akarnák hogy helyettük majd más idegeskedjen. Pl ilyen lárvafejű ember aki higgadtnak mutatja magát, de közben nem az. Pl Tollézik, vagy valami hazug spiri dolgot csinál. Vagy csak ilyen személyiség. És még ahhoz is gyáva hogy saját magával szembenézzen, inkább másokon keresztül akarja a saját gőzét leereszteni, és pátoszosan beszél.

Ez ellen úgy védekezek hogy provokálni próbálom őket, és akkor végre felrobbannak, és a saját magukról alkotott hazug képük összedől.

Nekik ez egy kicsit rossz, de a környezetüknek viszont jobb lesz ettől.

Ha meg így maradnak, akkor nem megyek a közelükbe.


Összességében ha valaki ideges az azért rám ragad valamennyire. Ha nem fejezi ki mert szerepet játszik, hanem csak benne van az idegesség, az még jobban, de ha nagyon kifejezi az is, főleg ha nem tudom megoldani, de azért olyankor megsajnálom, mert legalább őszinte és látom is hogy rossz neki.

2022. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
33%
Miért érzem magam ideges tipusnak? Mert az vagyok...?
2023. jan. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 NTBS ***** válasza:
Nem vagyok ideges típus, de szoktam ideges lenni.
2023. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Sokat szorongok és idegeskedek minden apróságon. Az tud nagyon felhúzni, ha sietek valahova, sürgős valami és akadályoznak benne, hogy véghezvigyem. Ezt tetézi, hogy valamiért állandóan fáj minden ételtől a hasam, így semmire se tudok teljesen koncentrálni (igen, voltam kivizsgáláson, IBS volt a diagnózis, gyakorlatilag egy gyógyíthatatlan szrságot cipelek 20 éve magammal) és így nehéz az élet.
2023. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor megy fel a pumpa amikor tiszteletlenül viselkednek, de hogyha pl. coopban letegez a 60+ éves kisnyugdíjas, mert nem tudja a korcsoport beazonosítani simán visszategezem és letudom ennyivel.
2023. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon nem szeretem azokat akiknek a tiszteletlenségtől megy fel a pumpa. Félek tőlük, passzív agresszívek általában, de agresszív is bőven sok van. Ez az egész tisztelet dolog túl van spirázva. Ráadásul mi van ha téved, és nem is volt tiszteletlen a másik, csak ő félreértette, aztán megtorolta.


Én olyanon szoktam ideges lenni ha pl valami nem működik pedig sietek, tudom akkor se kellene de azt még nem tudtam elmagyarázni magamnak.

2023. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges idegeskedni, akinek tiszteletlen/neveletlen az anyja, apja, annak a kölke is az lesz. Éljen a CSOK! Csak sajnos ezek szaporodnak.
2023. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!