Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki érzi magát ideges típusnak...

Ki érzi magát ideges típusnak és miért?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul meg ez nálatok? Hogyan vezetitek le?

Kort és nemet is írjatok a kommentetek végére, kérlek :)



2021. ápr. 4. 15:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran voltam stresszes, feszült , ideges, mostanában vagy PolyB-t, vagy MagneB6-ot szedek, mindegyik nagyon jól rendbe teszi az idegrendszeremet és lazábban tudom venni a dolgokat.
2021. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Én, k*rva életbe
2021. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

Alapjáraton idegesít a szaros kis életem... leginkább a falu ahol élek és a kapcsolatom ami nemhogy haldoklik, de már oszlik is rendesen. Idegesít a szexhiány, az intimitás és a lelkitárs hiánya, barátok hiánya. Mindig elölről kezdeni az ismerkedést, kitárulkozni, újra csalódni. Idegesít, hogy egy nyomorult szaros tescoba nem hajlandóak felvenni, pedig már holnap mennék. Idegesít a pénzkérdés, hogy próbálom beosztani de nehezen megy. Fizutól fizuig élünk. Idegesít, hogy meghíztam és minden pasi átnéz rajtam - korábban kedvesen mosolyogtak, előre engedtek, beszélgettek, most jó ha fel nem löknek.

Így ez a sok kis apróság összeadódik... próbálok pozitív lenni, sokszor megy is, de nem mindig.

Levezetni... nem igazán tudom. Nagyon szerettem bringázni de ebben a szaros dimbes-dombos kis faluban azt sem lehet. Látom a fényt az alagút végén, de odáig ki kell tartanom.

34n

2021. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Én.


Igazából minden érzelmemet nagyon erősen élem meg, legyen az pozitív vagy negatív, legyen az öröm, meglepődöttség, szomorúság, idegesség, félelem.


Nagyon könnyen fel...om magam.


Enyhe esetben vagy ha mások is vannak körülöttem: magamban káromkodás,

közepes esetben vagy ha egyedül vagyok vagy ha ismernek, akik körülöttem vannak: hangos káromkodás,

durvább esetben csapkodás,

nagyon durva esetben vertem szét dolgokat a lakásban, de az évek óta tartó rossz élethelyzet, kilátástalanság miatt mélyen voltam 2019-ben, akkor történt meg két-háromszor.

2021. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Embereken viszonylag ritkán, de számítástechnikai eszközökön (PC, munkahelyi szoftverek) nagyon-nagyon fel tudom húzni magam, olyankor legszívesebben kinyitnám az ablakot és a 2.ról kihajítanám az egészet, úgy ahogy van. Emberek akkor tudnak felhúzni, ha valamit nagyon lassan, vagy nagyon igénytelenül csinálnak, nem nagyon tolerálom a "jóvanazúgy" mentalitást. Ezen felül az igazságtalanság az, ami eléggé fel tud ba*zni.
2021. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

És aki már nem is szorong nagyon a jövője miatt, az írhat?


Nekem elég türelmes természetem van, de apróbb-nagyobb bosszúságok érhetnek. Ez számít-e valamit a kérdés szempontjából?

2021. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%

Ha valaki felidegesít, akkor azt rajta vezetem le. Ha ismerős akkor tűrök egy ideig, majd robbanok. Ismeretlen embernél nem tűrök. Elküldöm a f4szba. Ilyenkor a dühtől nem látok és az se érdekel ha nekem jönnek. Ölni tudnék.

Munkahelyen általában tűrök. Egyszer volt hogy lebaxtam a kesztyűm, kiosztottam a műszakvezetőt, majd hazaindultam. Végül könyörögtek hogy maradjak, át tettek jobb munkára is.

2021. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%

Én nyugodt, konfliktushelyzeteket kerülő típus vagyok, de ha vezetek, akkor egész úton szórom az átkot... A legjobb mikor osztom az eszet, aztán meg pofára esek...

"Há' te meg miért nem mész? Nyomjadmá' neki nemigaz" ....

/rájövök hogy amúgy indokoltan lassít/ "Jaa, hogy ezért"

2021. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolgot nem tekintek normálisnak,mint az a maradék pár ember az országban.

Illetve vannak morális szabályok,amiket szerintem kevesen tartanak be.

Egyszerűen gusztustalannak tartok bizonyos dolgokat.

Egyszerűen nem tudok már azonosulni azzal,ami itt történik.

Tehát igen,elég hamar ki lehet égetni.

Inkább elmegyek máshova,és nem fejtem ki az idegességem okát,se semmit.

Nincs hatása,nem is akarok hatással lenni bizonyos emberekre.

20/F

2021. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 mogulov válasza:
100%
Most pl azèrt vagyok ideges, mert válasz íràsa közben kaptam egy messenger hívast, mire visszajöttem szerkeszteni addigra kitörlődött minden előzmény, nem baj hogy kb 20 sort irtam bxxmeg...
2021. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!