Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van akit idegesít az állandó...

Van akit idegesít az állandó fütyülés?

Figyelt kérdés
A párom folyton fütyül:D De tényleg folyton, evés közben míg éppen nincs falat a szájában, két mondat között, TV nézés közben. Fütyül és sustorog. Eddig nem tűnt fel, mert nemrég költöztünk össze és a home office miatt mindketten itthon vagyunk. De megőrjít, hogy egy percig nincs csend. Viccesen már jeleztem, de azt mondja önkéntelenül csinálja, próbál rá odafigyelni, de sokszor észre se veszi, hogy csinálja. De engem meg ez a 24 órás fütyürészés kikészít, múltkor a WCén fejeztem be az egyik beadandómat mert egyszerűen nem tudtam koncentrálni mellette. Ez normális, hogy ennyire idegesít? Vagy lehet érzékenyebb vagyok erre a hangra? Eddig nem volt ikyen problémám.

2021. ápr. 4. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenről még nem hallottam:)
2021. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Fütyülj rá tesó!
2021. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem idegesít. A kollégáim közül az egyszerűbb lelkűek ilyenek: vagy azt fütyürészik, ami éppen szólt a rádióban, vagy ha valakivel beszélni akarnak, a "Heeee" utalószó után fütyüléssel jelzik szándékukat.
2021. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
A kérdésből nem derül ki, hogy miért fütyül. Valószínű egy dalt fütyörészik.
2021. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tourette-szindromas?
2021. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert én pl.: nem tudok 100 felé figyelni, és egy ilyen alapzaj meg nem hagy koncentrálni.
2021. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feszultseg levezetes miatt csinalja. Valamiert fel, aggodik, feszult.
2021. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Nem, szerintem az eszében van egy dal.
2021. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ismerek ilyet. Évek óta ezt csinálja. 7essel értek egyet, meg a kérdezővel együttérzek, engem is idegesítene.
2023. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!