Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy híres heteroszexuális...

Egy híres heteroszexuális sportoló szerinted adna autogramot egy meleg rajongónak?

Figyelt kérdés
Kölyök korom óta rajongok Sors Tamásért, aki pár évvel idősebb nálam. Példakép sportemberként is, de emberileg is nagyon szimpatikus, és férfiként is nagyon bejön. Kicsit, azt hiszem, másfél évtizede bele vagyok zúgva. Már régóta gondolkozom, hogy kérek tőle egy autogramot egy fényképre, mert igazi kincs lenne, de nem tudom, férfiként ezt megtehetem-e egy másik férfival szemben. Szerinted?

2021. ápr. 5. 01:27
A kérdező szavazást indított:
Simán adna.
Nagyon gáz szitu lenne.
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ennyire látszik rajtad, hogy meleg vagy, vagy honnan tudná, hogy egy melegnek dedikál egy képet?
2021. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ő úszó, tehát, ha kérnék, mindenképpen olyan képre kérnék, amin épp a medencénél van. Ott viszont, ugye ,egy szál gatya van rajta. És emiatt félek, hogy ciki, hogy hetero férfi nem kérne ilyen képre autogramot. sőt, egyáltalán nem kérne talán.


Pedig amúgy tényleg nem arról szól ez, hogy meztelen képet szeretnék, de ha focista lenne, akkor is olyat választanék, ahol éppen játszik, mert annak van értelme.

2021. ápr. 5. 01:42
 3/13 A kérdező kommentje:
szeretném kitenni a faliújságra oda, ahol a saját edzőcuccaim vannak.
2021. ápr. 5. 01:45
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint otthon.
2021. ápr. 5. 01:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én hetero vagyok és kérnék fürdőgatyás képre autogramot. neki ez a "munkaruhája", ebben nincs semmi. csak a melegek gondolják túl. vagy lehet a fényképészek is melegek, mert fürdőnadrágban fotózták le... :DDDD
2021. ápr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárki kér autogramot, az imponáló egy hírességnek. A szex.hovatarzozás meg nincs senkinek a homlokára írva.
2021. ápr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ő nem az a tipikus híresség, mai napig szerény, közvetlen, hétköznapi srác maradt, éppen ez az, amit nagyon kedvelek benne, amiért emberileg is értékesnek tartom, amellett, hogy paralimpikonként példakép a kitartásban és a pozitív életszemléletben.

Olyasvalaki, akit ha spontán ismerhetnék, biztos szeretnék barátkozni vele.

2021. ápr. 5. 02:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert kene a szexualis orientaciodrol tudnia?! Ostoba kerdes. A lanyoknak sem szexualis indittatasbol adnak autogrammot.
2021. ápr. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért de, belejátszik. Azért a legtöbb nő általában pasikért rajong, és a legtöbb férfi jellemzően nőkért. Kivéve, talán a foci, de az kakukktojás.
2021. ápr. 5. 02:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, már messziről látná hogy meleg vagy és megsértődne. :))))


De tényleg honnan a fenéből látná azt hogy meleg vagy, és miért érdekelné ez őt ? Ha csak nem, szivárványos ruhában, magashangon affektálva azt magyaráznád neki, mennyire utálod a heterókat. :)))

2021. ápr. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!