Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy híres heteroszexuális...

Egy híres heteroszexuális sportoló szerinted adna autogramot egy meleg rajongónak?

Figyelt kérdés
Kölyök korom óta rajongok Sors Tamásért, aki pár évvel idősebb nálam. Példakép sportemberként is, de emberileg is nagyon szimpatikus, és férfiként is nagyon bejön. Kicsit, azt hiszem, másfél évtizede bele vagyok zúgva. Már régóta gondolkozom, hogy kérek tőle egy autogramot egy fényképre, mert igazi kincs lenne, de nem tudom, férfiként ezt megtehetem-e egy másik férfival szemben. Szerinted?

2021. ápr. 5. 01:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy meleg vagy, olyan szinten paranoiás vagy, hogy az már beteges. Már bocs. Képzeld, én hetero pasas vagyok, én is kértem már úszóbajnok FÉRFITÓL aláírást, és képzeld, nem b*zizott le.
2021. ápr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Ahhoz képest, hogy meleg vagy, paranoiás vagy"


Nem értem, miért milyennek kellene lennem? Nem minden meleg feltűnősködik szivárványos zászlóval a pride-on, én pl. mindig is szerettem volna egy lenni a hétköznapi emberek között, aki nem lóg ki a sorból. Nem tehetek róla, hogy meleg vagyok, nem is túl könnyű így élni az életet.


És igen, valóban mindig tartok a kínos szituációktól, és úgy érzem, nagyon vigyáznom kell bizonyos helyzetekben, amiket egy hetero lazán tudna kezelni, frusztráció nélkül.

2021. ápr. 5. 08:54
 13/13 A kérdező kommentje:

Már túl sokszor éreztem azt is, hogy ha valahogy megsejtik a hetero férfiak, hogy meleg vagyok, milyen megalázó az a 10 lépés távolságtartás, amit attól fogva tartanak tőlem, mintha leprám lenne.

Olyanok is, akik még csak be se jönnek pasiként, akikkel szemben tuti, nincs saram ebben a távolságtartásban...


Nem olyan vicces és polgárpukkasztó dolog ám melegnek lenni, mint ahogy azt a feltűnési viszketegséggel küzdő melegeket elnézve hinnéd.

A valóságban egy nagyon nehéz állapot, amiben nagyon nehéz barátokat, haverokat is szerezni, viszonzatlanul, titokban kell szerelmesnek lenni, nem közeledhetsz akkor sem, ha esetleg nagyon tetszik egy srác, és igazi, hosszútávú párkapcsolatra találni még Bp-n is nullával egyenlő az esélyed.

Nagyon magányos élet, tele lemondással és frusztrációval.

Ne csodálkozz, ha paranoiás lesz benne valaki.

2021. ápr. 5. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!