Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran találkoztok...

Milyen gyakran találkoztok bunkó emberekkel az életben ? Hogy reagáljátok le őket ?

Figyelt kérdés
Munkahely, tömegközlekedés, bolt stb...

2021. ápr. 7. 11:55
A kérdező szavazást indított:
Próbálom levegőnek nézni őt, ignorálom.
Visszaszólok neki szépen.
Visszaszólok neki csúnyán.
Leverem, mint vak a poharat !
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég sokszor , de megpróbálom őket levegőnek nézni . Az ilyen őszinte meberektől a szőr feláll a hátamon
2021. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen embereket semminek kell nézni. senkinek sem segít, ha leállsz velük vitázni, a saját idődet vesztegeted, és jobb sem lesz tőle.

ignoráld, és éld tovább a napod, mintha mi sem történt volna.

2021. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Az attól függ kinek mi a bunkó viselkedés
2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy megprobalom levegonek nezni, vagy a leheto legkedvesebb vagyok vele, mert ezzel nem tudnak mit kezdeni, zavarba jonnek tole.
2021. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a pökhendi, arrogáns emberek idegesítenek
2021. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Szinte sosem
2021. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, de ezeken az embereken simán csak átnézek. Annyit se érnek, hogy elérjék az ingerküszöböm.
2021. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi munkám során, amikor egy nagy szolgáltató cégnél dolgoztam, gyakran találkoztam ilyen emberekkel, nyilván ott az élethelyzet hozta így, nem nagyon volt választása az embernek. Amióta nem dolgozom ennél a cégnél és ebben a munkakörben azóta szerencsére nem kerülök kapcsolatba ilyen emberekkel, mivel amennyire lehet nagy ívben elkerülöm az alpári, bunkó, arrogáns embereket, mivel legtöbb esetben az ilyen stílussal, megnyilvánulással, magatartással rendelkező emberekkel úgysem értjük meg egymást.
2021. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedésen és boltban találkozom ilyen emberekkel, sajnos elég sokszor. Ignorálom őket, még ha néha nehéz is.
2021. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!