Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik voltak eddigi életed...

Mik voltak eddigi életed legmeghatározóbb eseményei?

Figyelt kérdés
Milyen irányban változtál meg miattuk?

2021. ápr. 7. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Az idő múlásával jobb irányba változtam meg.
Az idő múlásával rosszabb irányba változtam meg.
Nem változtam semmit sem.
30 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az idő múlásával más lettem, de nem jobb vagy rosszabb. Nincsenek csak jó vagy rossz emberek, ahogy csak jó vagy rossz tulajdonságok sem, minden a perspektívától függ.
2021. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondanám,hogy rosszban,mert valamennyire igen,viszont anyagilag nagyon jól álunk,és egy sokkal nagyobb,szebb házban élünk úgy,hogy a család is bővült,lett egy kutyánk,a családi kapcsolatok is kezdenek helyreállni,illetve normális barátaim lettek. Tehát ebben az értelemben jó,viszont társkeresési problémával szenvedek.Ezzel nem sajnáltatni akarom magam,de azt fontolgatom,hogy egyedül leélem inkább az életem,mert már 17 évesen kiégve érzem magam.Ez meg eléggé kikészit,iskolai teljesítményemen.

17/f amúgy

2021. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!