Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl helyes lennék?

Túl helyes lennék?

Figyelt kérdés
Sok nő akar megkapni, azt mondják, hogy nagyon jó pasi vagyok, Hanry Cavill néz ki úgy, mint én. Nem egy rossz szint.

2021. ápr. 7. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
És ez mellet még szerény is vagy az a lényeg.
2021. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ki az a HAnry Cavill?
2021. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Henry William Dalgliesh Cavill brit színész.
2021. ápr. 7. 19:48
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Akkorát röhögtem a kérdéseden, hogy még rá is kerestem erre az illetőre, akihez hasonlítod magadat. :D

Igen, ő helyes.

De a szép vonások semmik a belülről fakadó mimika és testbeszéd nélkül, pláne a vonzó verbalitás és attitűd nélkül. Neki megvan a vonzereje ezeken a beállított képeken. Fene tudja, magánemberként milyen.


Szerintem próbálj meg rájönni: miért ilyen fontos neked, hogy megerősítsenek abban a tudatban, hogy külsőleg (talán) helyes vagy?

Titokban mégis bizonytalan vagy?

A kiszemelt (vagy megszeretett) lány tojik a külsődre, és pont nem vagy az esete?


Akármilyen is vagy: legyél rendes a lányokkal, ne törd össze a szívüket, ne használd ki őket - na, az a nem rossz szint.

2021. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Te Hanryt írtál, kétszer is.
2021. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be Henry Cavill.
2021. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

És? Mégha így is nézel ki, akkor mi van? Én is megnézem a jó pasikat, ahogy a nők 99%-a, de ezzel nem vagy előrébb. Talán annyival, hogy könnyebb kalandokat összehoznod, és olyan szakmákban ahol számít a külső (pl pincér) előnyben leszel.

De ettől még nem leszel értékesebb ember, és nem lesznek értékesebb kapcsolataid. Ha csak a külsődet tudod felmutatni, nem vagy több mint a niceguy-ok akik csak a "kedvességükkel" tudnak előhozakodni.

Lehet hogy helyes vagy (kérdés hogy jó-e mellé a tested), de ez egy nagy nullát ér. Ettől mégcsak az ágyban se vagy jó, nem beszélve arról hogy a bociszemek nem tudnak szeretni, elszórakoztatni, átsegíteni a nehézségeimen.

Ezerszer inkább lennék egy "csak átlagos" pasival, aki értékes emberileg, mint egy olyannal, aki a szép pofin kívűl semmit nem tud felmutatni. Márpedig a szavaidból azt veszem ki hogy csak ennyid van, és meg is vagy győződve róla, hogy ez tökéletesen elég.

2021. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

De most te komolyan mit vársz tőlünk? Mondjuk azt, hogy oh igen nagyon helyes lehetsz, gyere ismerkedjünk, te csodálatos férfi?

Te is tudod hogy nem nézhetsz ki rosszul ha sokan akarnak, pontosan tudod, akkor miért írod ki? Hát azért, hogy megerősítést kapj a semmire. Bocsi de nem lehetsz több 16-nál...

2021. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A szépség múlandó. Eszed és szived is legyen. Amúgy képet nem teszel fel? Lehet nem mindenkinel vagy helyes
2021. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy kelljek a nőknek, mégtöbbnek. Itt is.
2021. ápr. 7. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!