Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek miért gyűlölik a...

Az öregek miért gyűlölik a fiatalabbakat?

Figyelt kérdés
Sok olyan komment olvasható, akár itt, akár a facen, hogy a sok idős, öreg ember gyalázza a fiatalokat, mindenfélével, olykor még halálosan is fenyegetnek. És nem feltétlen kell 60+-osnak lenni, sok negyvenes ember is gyűlölettel viseltetik a fiatalság ellen. Ezek akár ölni is képesek lennének, ha tehetnék?
2021. ápr. 7. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy.

Van egy-két demens ember, aki megtanulta használni a netet (éppenhogy) és itt garázdálkodik de ennyi.

2021. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ez túlzás és általánosítás, de ezt minden generáció megkapta:D

Amúgy aki fenyeget meg ilyesmi az nem valami értelmes, se fiatalba, se öregbe.

2021. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Hát szerintem ez nem egy-két ember. A facen a sok oldalon brutális mennyiségű kommentet letolnak az idősek, főleg politikai oldalakon, ahol ha a fiatalok szóba kerülnek, sokszor válogatott szidalmazásokat írnak le. És rengeteg öregember ilyesfajta hozzászólását láttam már.

2021. ápr. 7. 23:34
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Nyilván nem minden idős viselkedik így, de sajnos elég sokan. Én fiataloktól kevesebb fenyegető, szidalmazó kommentet olvastam.

2021. ápr. 7. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen is így volt...

Kocsmába pl a 80 éves bácsi: Fiam én 18 évesen már 19 voltam... A mi időnkben még a szivárvány is fekete fehér volt...

Ennyi évesen én sokkal keményebb, jobb, faszább, voltam... SŐT még most is, és a pia hatására ki is hívja gyorsan egy szkanderra:D

Remélem átjött valahogy egy darab:D

2021. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, de ha való életben oda állítják eléd ezeket az embereket, akkor látod, hogy közel sincsenek olyan sokan, és közel sem annyira veszélyesek.

Arról nem is beszélve, hogy egynémelyik azt sem tudja mihez kommentel csak elkap egy vezérfonalat és megy tovább az árral.


Nekem erről ez a videó jut eszembe:

[link]

2021. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy elmaradott, leszakadt országban élünk, ahol a többsége eleve frusztrált.


Az idős embereknek mindenféle baja, nem tudnak lépést tartani a mai világgal, ezért marad nekik a szánalmas önigazolások, hogy "nekünk voltak értékeink, tudtuk, mi a munka" blablalbla.


A másik része meg az, hog az idősek többsége burokban él. Mostanában egy 80 éves festőművész bölcsességeit hallgatom, mert mindig odamegy mindenkihez a folyóparton.

30 éve nyugdíjas, nyelvet nem beszél, internetet nem használ, mégis borzasztóan nagyképű, hiszen fel sem tudja mérni, mennyire tájékozatlan. Mindenkit oktat, lenéz (különösen a fiatalokat).

2022. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!