Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell trágárul beszélni...

Miért kell trágárul beszélni ezen az oldalon ? Sok primitív, bunkó ember van itt.

Figyelt kérdés

Sok bunkó ember azért tudhatná az alapvető kultúrális normákat, hogy nem b@zmegelünk. Meg hogy a prostituált szót használjuk, nem azt a bizonyos k betűset. A cigány szót legtöbbször pejoratív értelemben használják.


Vagy miért kell pl a melegeket állandóan a b betűs szóval illetni ? Akinek nem inge... Azért ezen gondolkozzatok már el.. Legyetek igényesek magatokra. Jópár emberre ráférne egy illemtan és szépbeszéd óra, az egyszer biztos !



2021. ápr. 8. 11:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen igazad van. Aki trágárkodik, annak a ló hímtagja a végbélnyílásába!
2021. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%
Ok, ezt jól kiírtad magadból, köszönjük Emese :)
2021. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

nem csak ezen az oldalon.

divat itt nyomatékosítani.

2021. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
A trágár szóhasználat a primitív emberek sajátja. Nem is tudom, hogy miért épült be a köznyelvbe a trágár, alpári beszédstílus .
2021. ápr. 8. 11:50
 5/37 anonim ***** válasza:
42%
És miért kell a mondatvégi írásjel elé szóközt tenni?
2021. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
5: Éssel nem kezdünk mondatot.
2021. ápr. 8. 12:21
 7/37 anonim ***** válasza:
52%
:D
2021. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretek káromkodni, szerintem kifejező, néha vicces és még a stresszt is remekül oldja. Leszarom, ha ez valakinek nem tetszik vagy ha valaki emiatt lenéz. Egyébként vices, mert tanult, művelt, rengeteget olvasott, sok dologhoz jól értő, szellemi munkában sikeres ember vagyok, de ha valaki ennyi miatt primitívnek tart, tartson, nem az én bajom mit gondolnak rólam mások. Saját magát járatja le az, aki ez alaján ítélkezik :)
2021. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
8: Félreértesz, nekem nem a sima trágár beszéddel van bajom, pl bazmegeléssel, vagy pl picshába, hanem az anyázás, cig... zás, bu....ás zavar inkább.
2021. ápr. 8. 12:46
 10/37 anonim ***** válasza:
47%
Köszönjük, dirinéni, azért pisilni ki szabad menni? 😀
2021. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!