Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Há létrehozhatnátok egy saját...

Há létrehozhatnátok egy saját világot, milyenre formálnátok át ?

Figyelt kérdés

Kik lennének a világotokban, milyen élőlények ? Lennének emberek is ? Milyen lenne az időjárás, politikai berendezkedés, lennének-e vallások, vagy sem, miben változtatnál a jelenlegi világhoz képest ?


Munka világa, környezeti tájak stb ? Minél több dolgot írjatok, mindent, ami eszetekbe jut, hogy ti milyen világot alkotnátok saját magatoknak !



2021. ápr. 8. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Minden maradna így, csak nem létezne gonoszság, kegyetlenkedés, hatalomvágy és szegénység.
2021. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden maradna így, csak emberek (és minden ami hozzájuk tartozik) nem léteznének.
2021. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A bolygó kinézetileg maradna így, de az időjárás nagyjából mérsékelt lenne mindenhol. (Úgy értem, egyik helyen nem lenne árvíz, míg máshol szárazság) A földrajzi helyek szerint így is lennének különbségek, de nem ilyen nagy mértéküek mint most. Ezzel a temőföldek vagy legelők mérete jócskán megnőne.


A másik meg egy olyan szintű technológiai fejlettség lenne, ami lehetővé tenné, hogy a leghatékonyabban használjuk ki (begyűjtés, tárolás, célhelyre szállítás) a napunk energiáját.



De sok ilyen alternatívát tudnék írni. Ez a leg földhözragadtabb.

2021. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kevesebb félelem lenne,az biztos.Az emberek összetartanának,nem ártanának egymásnak,nem lenne marakodás anyagi javakon,legyen az bármi "mindenkinek jut elég" alapon.

Pluszban lehetnének más humanoid lények is,mondjuk szép sellők,manószerűek,de ezek sem lennének rosszindulatúak,mindenki tiszteletben tartaná a másik lény identitását.Állatokból,növényekből is lehetnének külön fajok.És egy-két érdekes táj,rózsaszínű sivatag,vagy egyes helyeken néha zöldbe,kékbe borulna a légtér,lennének képződményszerű természeti jelenségek,amiket meg lehetne enni,mondjuk egy-egy kupac tornyosuló fehér masszaszerű anyag,finom édes lenne,és tele tápanyaggal,rögtön felfrissülne tőle az ember:D

2021. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem meghagynám a sivatagot, és az árvizet, cserébe olyan élőlényeket telepítenék oda, amik azokon a helyeken éreznék jól magukat (nem úgy mint ahogy a 3-as gondolja)


Emberek is maradhatnak, de a gonoszságot, pénzrehajtást (ezt nem is ismerhetik), gyűlöletet eltűntetném a világról, az állatok is vegán életmódot élnének.

2021. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés... Egy vallás lenne! Nem lennének emiatt háborúk... Nekem nem kell modern dolog meg semmi csak egy tiszta föld tiszta jövővel és háborúk, botrányok nélkül... Persze én egy izgalmas életet szeretnék... De hát majd megoldanám
2021. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!