Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretnek vásárolni??

A nők miért szeretnek vásárolni??

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná magyarázni ,hogy a nők miért szeretnek vásárolni shoppinggolni? Csomószor hallottam már,de valaki kiegészítene bővebben
2021. ápr. 8. 13:43
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
66%
Nekem jó érzés, hogy ezzel is segítem, ellátom a család többi tagját és az otthonunkat.
2021. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%
Miért kell általánosítani? Én nem szeretek "shoppingolni" nőként.
2021. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Gyűjtögető??
2021. ápr. 8. 13:46
 4/50 anonim ***** válasza:
42%

A férfiak miért szeretik a focit annyira?


A nők sokat foglalkoznak a külsejükkel, annak egyik alapja a vásárlás.

2021. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%
Én nem azért vásárolok, mert szeretek, hanem mert kell. A cipővásárlást kifejezetten utálom, mert nehezen kapok méretet.
2021. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki szeret shoppingolni. Élelmiszer boltba inkább a páromat küldöm, mert utálok sorban állni.

Ruhát, egyebeket neten rendelek.

2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%

Miért a nőkre van kihegyezve? Nő vagyok, gyűlölök boltba járni (kivéve zöldségeshez, azt valamiért szeretem :D ), cserébe több férfit is ismerek, akinek kedvelt szórakozása a vásárolgatás.

Amúgy nem tudom, gondolom élvezik hogy újdonságokat vehetnek. Bár nem biztos, mert sokan nem is vesznek semmit, csak "nézelődnek"...

2021. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%
Utálok bevásárolni/plázába menni. Mindig is utáltam. Jó lenne, ha nem homogén masszaként tekintenél ránk, legutóbb ilyen általánosítást egy büdös alkesz szájából hallottam a metrón.
2021. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjátok hogy a férfiak is szeretnek??
2021. ápr. 8. 13:58
 10/50 anonim ***** válasza:
23%
Kényszerbetegség, mint például az alkoholizmus, mobiltelefon, drog függés, cigaretázzás.
2021. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!