Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretnek vásárolni??

A nők miért szeretnek vásárolni??

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná magyarázni ,hogy a nők miért szeretnek vásárolni shoppinggolni? Csomószor hallottam már,de valaki kiegészítene bővebben
2021. ápr. 8. 13:43
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
24%
Amiért a férfiak szeretnek focit nézni.
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
aha és miért van kényszer rajtuk??
2021. ápr. 8. 14:00
 13/50 A kérdező kommentje:
n férfi vagyok nem szeretem a focit akkor nem is vagyok férfias??? mondjuk nem is érzem magam annyira férfinak
2021. ápr. 8. 14:01
 14/50 anonim ***** válasza:
93%

Valamelyik férfi igen, valamelyik nem. Apám például képes volt kétszer végigjárni a vásárcsarnokot, hogy megnézze hogy hol a legjobb minőségű és árú a cucc :D


Imádott főzni, és ehhez fontos volt a jó alapanyag. Meg imádott engem is (a kis gyümölcsfüggő lányát :D) és nekem is a legjobbat akarta.


Plusz neki volt ehhez türelme.


Nem húzható nemekre ez a dolog, teljesen emberfüggő, kortól és nemtől függetlenül.

2021. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak férfiak, akik szeretnek vásárolgatni. Nem mind. Ahogy a nők közül se mind.

A focit se minden férfi szereti, nekem pl. meglepően kevés férfi ismerősömet érdekli.

2021. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
aha
2021. ápr. 8. 14:03
 17/50 A kérdező kommentje:
a hormonokal nem füghet ez össze??
2021. ápr. 8. 14:05
 18/50 anonim ***** válasza:
19%

Valószinüleg evoluciós okai vannak. A nők gyüjtögették a bogyókat, zöldségeket is annak idején.

Aki meg megsértődik ezen, hogy azt írta a "nők" az egy feminista idióta. Mindenki tudja jól, hogy nem minden nőre gondolt, hanem a többségre ez igaz. Mint ahogy a férfiak többségét is az autók, foci is érdekli, de ettől még vannak kivételek.

2021. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo, hany eves vagy, 10?

Nincs vasarlas-hormon es foci-hormon se. Tudod egyaltalan, hogy mi az a hormon?

Nezz utana inkabb :)

2021. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez jó dolog, kivéve akkor ha nem feleslegesen vásárol addig amíg el nem fogy a pénz. Ha szereti ezeket intézni nekem nem gond mert én annyira nem szeretem. Persze nem akarom ki kerülni, de azért jó ha legalább egyikünk szeret vásárolni.
2021. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!