Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » T.i melyik tantargybol vagytok...

T.i melyik tantargybol vagytok a legjobbak es a legrosszabbak?

Figyelt kérdés

en:



legjobb: tori, irodalom


legszarabb: matek...



2021. ápr. 8. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb (és szeretem is): fizika, matek

Legrosszabb (és utálom): töri

5.osztály óta a törin múlik a kitűnőm :D

2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: angol

Legrosszabb: földrajz, kémia

2021. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Angol(5), Biosz(4), Info(5), Irodalom(5)

Legrosszabb: Matek(3)


A többi általában 5-ös vagy 4-es

2021. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Általános:

legjobb: angol, irodalom, töri, infó (mindegyik 5)

legrosszabb: kémia (4)


Gimi:

legjobb: irodalom, nyelvtan, angol, német, infó (5)

legrosszabb: kémia, biológia (3, 3)


Egyetem (eddig) :

legjobb: gazdasági jog (5)

legrosszabb: mikroökonómia ( eddig 2 :c )

2021. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Gimi:

Legjobb: irodalom, angol, német

Legrosszabb: matek, kémia


Amúgy általánosban viszonylag jó voltam matekból, alsóban versenyeken is voltam, de felsőben már tanulni meg gyakorolni is kellett volna és az így kimaradt. Felsőben már csak 4-es voltam, most gimiben meg eskü próbálkozom, de a tanárnő nem azon van hogy megértsük, hanem azon hogy megalázzon minket, szóval kicsit nehéz :(

Az irodalom meg igazából mindig jól ment, olvasni szeretek.

Elvileg a nyelvérzékem jó, amúgy érdekel a nyelvtanulás is.

Egyébként mindenből 4-es 5-ös vagyok, csak matekből 3-as :(

2021. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb matek, fizika

Legrosszabb irodalom, nyelvten

2021. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban:

Legjobb: matek

Legrosszabb: idegen nyelvű művészettörténelem


Gimi:

Legjobb: matek

Legrosszabb: töri, biosz


Egyetem:

Legjobb: matek

Legrosszabb: matek

(Csak matekom van szinte, azon belül a tárgyakat pedig feleslegesnek ítéltem leírni)

2021. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bér én már végeztem, de irodalomból voltam a legrosszabb és fizikából a legjobb.
2021. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Tesiből voltam a legreménytelenebb általánosban és gimiben is. Persze volt csomó más, ami nem érdekelt (kémia, fizika, biosz, föci), de azokra legalább tanulhattam, tesin belül meg egyszerűen ügyetlen voltam mindenhez, és annyi gyakorlási időnk nem volt osztályozásig, hogy képes legyek kihozni magamból bármi értékelhetőt.

Hogy a legjobb jegyeim miből voltak, az változó volt, de a legtöbb affinitásom talán a magyarhoz meg a matekhoz volt.

2021. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában:

Legrosszabb: tesi

Legjobb: minden más 😂


Gimnáziumban:

Legjobb: tesi

Legrosszabb: töri


Nálam sok múlott azon is, hogy mikor milyen tanáraim voltak.

Általános iskolában a tesitanárom nagyon szigorú volt, rengeteg tanuló négyest, vagy hármast kapott tőle. Azon a nyamvadt négyesen múlott egyszer a kitűnő bizonyítványom, pedig már akkor is látszott, hogy hosszútávfutásban elég ügyes leszek, de ezt sajnos nem vette figyelembe.

Most, gimnáziumban már keményen edzek, minden nap legalább tizenöt kilométert futok. Már a maratont is lefutottam egyszer, ez lett a legkedveltebb hobbim. (=

A mostani tesitanárom amíg bent voltunk az iskolában és az online oktatás ideje alatt is rengeteg ötöst adott az edzésnaplóimra. Ebben a sportban érzem a legjobbnak magam.


Történelemből általános iskolás koromban nagyon szuper tanárom volt. Érdekesen elmagyarázta a tananyagot, nagyon sok hasznos feladatot kaptunk. Öröm volt részt venni az óráin. :)

Színötös voltam töriből.

Az első gimnáziumban, ahová jártam, sajnos nem volt ilyen szerencsém.

Az ottani tanárom szerintem elég türelmetlen és szigorú volt, nem értettem túl jól azt, amit tanított. Persze, nem biztos, hogy a tanár hibája volt, de nem boldogultam. A dolgozatokban olyan kérdéseket tett fel, amikre nehéz volt megtalálnom a jó választ, nem láttam túl jól át a történelmi összefüggéseket annak ellenére, hogy néhány történelmi korszak még érdekel is engem.

Utána iskolát váltottam, átmentem egy erősebb gimnáziumba.

Számomra érthetőbbek az itteni tanárom magyarázatai, de az oktatás magasabb színvonala miatt még mindig csak négyesre állok.


A magyar nyelvtant jól értem, de sajnos idén nem sokat foglalkoztam vele, nem tanultam meg pontosan a nyelvtani szabályokat. Újabb négyessel gazdagodott a bizonyítványom.


Irodalomból ezzel szemben ötöst szereztem, ez a tantárgy jobban is érdekel. Szívesen elemzek történeteket, szeretek olvasni és néha szoktam rövidebb történeteket is írni, habár nem fogalmazok túl ügyesen.


Német nyelvből idén megpróbáltam B2 szintű próbanyelvvizsgát tenni és át is mentem rajta. Beszélni folyékonyan és gyorsan tudok, gyakran nézek németül filmeket vagy meghallgatom ezen a nyelven a híradót. A suliban viszont sajnos megint lusta disznó voltam, nem tanultam meg a kötelező memoritereket, házifeladat hiányra pedig kettő egyest is kaptam. Ebből a tantárgyból is csak négyesre tudtam teljesíteni.


Biológiából és kémiából ötösre állok, de ezeket a tárgyakat még nem tanuljuk valami magas színvonalon.

A másik két természettudományos tantárgyból, földrajzból és fizikából viszont nem tudok semmit, ezek a tananyagok nem igazán érdekelnek. 😅

Az informatikához sincs semmi tehetségem.


A készségtantárgyak közül a tesi érdekel a legjobban, de rajzolni is szeretek, szerintem átlagosan tudok.


Valójában nagyon jó tanuló lehetnék, de a hanyagságom miatt már megint csak 4,5-es bizonyítványt sikerült szereznem.

Rengeteg dolog érdekelne, sok mindenből vagyok jó, de semmiben sincs kiemelkedő tudásom.

Ha tanulni is annyi kitartásom lenne, mint ilyen kétméteres, mihaszna válaszokat írogatni, akkor még vihetném is valamire az életben.

Viszont nyomasztó abba belegondolnom, hogy tizenhét éves koromra még mindig semmilyen tervem nincs a jövőmet illetően.

2021. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!