Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetett ilyen...

Szerintetek lehetett ilyen ember a világon??

Figyelt kérdés
Konkrét példakiírt valmai kérdést tegyük fel a mobiljáról ,hogy élve elmegyaok temetve segítsen valki vagy valami hasonló akkor valaki nem hívhatta rá a rendőrségett??? vagy Bárkit vagy történhetet olyan kérdés amire rendőrt kellet hívni???
2020. jún. 11. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy ez egy megtörtént eset. Miért nem ő maga hív rendőrséget, ahelyett, hogy kérdéseket ír ki.
2020. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert tegyük fel be van valahova zárva vagy nincs térerő igen nincs térerő a mobilján nem tud hívni nincs pénz telefonján viszont a net megy
2020. jún. 11. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségnek is van e-mail címe. Amúgy voltak ilyen helyzetek.

Pár hónapja olvastam, hogy egy kamaszlányt elraboltak, a barátainak üzent meg küldött valami fotót, ők szóltak a zsaruknak. Pár napja megy (ha jól emlékszem)brit modellről írtak cikket, hogy a pasija 30valahány órán át fogva tartotta és nagyon durván megverte, ő sem a zsarukat hívta hanem neten kért segítséget.

Mondjuk ezeknek nem sok értelmét látom, de a lényeg, hogy megmenekültek.

2020. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha én erről nem is tudtam és mszerinted itt is történhetet ilyen hjisz csomó kérés van napi szinten nem hiszem hogy valamelyiket vagy valamelyikre nem figyelnének
2020. jún. 11. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. jún. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire tartozik ide, én egyszer láttam itt egy kérdést, egy gyerek kiírta, hogy segítsen valaki, mert a barátnője hipót ivott fogadásból, vagy valami ilyesmi, és már láza volt, meg minden. Szinte félpercenként jöttek a válaszok, aztán valaki töröltette. Persze nagy eséllyel kamu lehetett, de nálam mindig ott van a gondolat, hogy mi van, ha tényleg megtörtént.
2020. jún. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a legnagyobb baj, hogy ezt sose lehet biztosra tudni.

Mondjuk ha velem hasonló történne, az tuti, hogy nem ide jönnék segítséget kérni.

2020. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert ugye volt az az eset Romániában egy pár hónapja vagy lehet tavaly hogy egy öreg csóka elrabolt egy lányt, megerőszakolta, megverte de a lány fel tudta hívni a rendőrséget kétszer is de azok nem mentek ki és a lányt megölte az ember meg feldarabolta. Lehet jobb lett volna ha az is fbra írt volna ahelyett hogy bízott a rendőrökben hogy megmentik. A fb kiírja hogy hol van helyileg lehet valaki odament volna már sose tudjuk meg
2020. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uristen piha mik vannak
2020. jún. 12. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!