Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan idős férfi akinek...

Van olyan idős férfi akinek még sosem kelett nya kendőt viselnie?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan embetekre akik soha életükben nem volt olyan munkájuk ahol kelett volna nya kendő? Sok ilyen van? Ők még soha sosem vettek és nem is tudják hogy kell nya kendőt választani?
2021. ápr. 8. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett még. (Egészségügyi dolgozó)
2021. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert Magyarország olyan fasza hely ahol mindneki értelmiségi, bankár meg üzletember.

Értelmetlen kérdés. Hány éves vagy?

Egy átlagos irodai munkásnak sem kell nyakkendő, gyarba sem kell, mezőgazdaságban de meg a raktárban sem es sorolhatnám körbe körbe.


Nyakkendőt általában esküvőkre, keresztelőre, bálokba, temetesekre szokás felvenni. Vagyis az átlagemberek között akik a lakosság kb 90% át alkotják nem hordanak nyakkendőt a munkahelyeiken.

2021. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami csontvelő betegséged van, ami meggátolja, hogy normálisan leírd a "nyakkendő" szót?
2021. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jut eszembe, de meg kell válogatni mikor, melyik nőtől kérdezed.


Kérdés: mi a különbség a férfinél az esküvő és a temetés között?

???

Csak a nyakkendő!

2021. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek alapból ritkán hordanak nyakkendőt...
2021. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2x volt rajtam nyakkendő életemben, érettségin, és az esküvőmön. Saját nyakkendőm nincs, nem is tervezek venni, 48 éves vagyok.
2021. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Angliaban egy idos nyugdijas ferfi, aki egyedul ul otthon, mert ozvegy, ha bekopogsz hozza, jo esellyel nyit ajtot gyapjunadragban, vasalt ingben es nyakkendoben, bar esetleg parkinsonos, es leette kicsit. Itt a nem prolikon kivul hagyomanyosan szepen vannak feloltozve az emberek, szepen megadjak a modjat mindennek, akkor is, ha munkasemberek.

Hagyomany kerdese.

2021. ápr. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, elirtam. Szoval mackonadragos 250 kilos emberek a segelybol elok, a tobbiekben van ez a tartas.
2021. ápr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!