Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalós srácok, férfiak!...

Fülbevalós srácok, férfiak! Mióta van fülbevaló a fületekben? Hányféle fülbevalót próbáltatok ki? Hány éves korotokig tervezitek viselni a fülbevalótokat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7 éve van. Most a harmadikat használom és nem tudom meddig hordom majd őket. 29/F
2019. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

17/f

Nekem 12 éves korom óta!

Nagyon kedvelem,ez már a második fülbevalóm azóta :)

De rövidesen szeretném átszuratni. Ja és hogy meddig marad. Életem végéig

2019. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%

Előző vagyok.


Szóval rövidesen szeretném átszuratni a másikat is. (jobb oldalt is).

Ha neked tetszik az ilyesmi rajta divat kövesd nyugodtan. 😊

2019. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta a balban. A jobban 21 óta. Most 37 vagyok.
2019. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is volt fiatalon fülbevalóm, addig amíg meg nem házasodtam


Összevesztünk az olasz éttermem miatt, és amíg válófélben voltunk addig visszatettem őket, addig ameddig egy ismerősömhöz át nem mentem hogy behajtsak egy adósságot, és ki nem tépte a fülemből

2019. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Észrevettetek valami különbséget az embereken, ahhoz képest mikor nem voltatok fülbevalósak. Milyen munkakörben vagytok? Munkában vagy üzletben érezzétek hátrányát, hogy fülbevalósok vagytok? Karikákat vagy pont fülbevalókat hordtatok? Csajoknak hogy tetszett?
2020. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!