Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy telefonfüggő?

Mennyire vagy telefonfüggő?

Figyelt kérdés

Hány percenként nézel rá?

Mennyi időt bírsz ki nélküle?



2021. ápr. 10. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Naponta nyomkodom olyan 2,5 órát, de egyébként, ha lemerül és lusta vagyok feltölteni, napokig nem használom. Szerintem igazából simán bírnám nélküle is.
2021. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Hogy mennyire vagyok függő? Egyáltalán nem.


Ma szinte egész nap a kezemben volt, de végig hasznosan töltöttem az időmet a használatával.


Egy egész életet kibírok telefon nélkül amint sikerül megtalálnom a páromat és néhány igaz barátot magam mellé. Onnantól számomra feleslegessé válna.


Semmilyen közösségi médiához köthető felületen nem vagyok jelen, és egyetlen egy darab felesleges alkalmazás nincsen letöltve rá.


Hosszú idő alatt megtanultam használni, amit egészen napjainkig nagyon kevesen mondhatnak el magukról, a túlnyomó többségnek fogalma sincsen arról hogy pontosan mi van a kezében, illetve hogyan és mire kell használni egy okostelefont.

2021. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok függő, az iPad-em nélkül viszont már nehezebben bírnám.
2021. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Én sajnos eléggé függő vagyok. Szabadidőmben szinte ki sem látszom a telefonomból. Ennek az az oka, hogy nem élek társasági életet, illetve nincs igazán semmi, amivel lekötném magam. Hétvégenként szoktam elmenni kirándulni, fordulok az autóval, akkor feledésbe merül, de mihelyst hazaérek, már elő is veszem.
2021. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok függő. Reggel felhangosítom, hogy halljam, ha hívnak, este pedig lenémítom, napközben pedig kb. kétszer megnézem a facebookos egyetemi csoportot. Ha nem lenne szükséges fent lennem facebookon, szerintem okostelefonom sem lenne.

25/L

2021. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit sem, neha napokig ra sem nezek.
2021. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Most a karantén meg a meetek miatt napi 5-10 óra. De amúgy meglennék nélküle.
2021. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon, szinte egész nap nyomkodom. Pontozzatok le nyugodtan, mint ahogy mindenki mást is, aki le meri írni, hogy sokat használja. 👏🏻
2021. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Minimálisan használom, minimálisan hívnak.
2021. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a legtöbben bevallásuk szerint nem függők, de itt lógnak folyton az oldalon. :D
2021. ápr. 11. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!