Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy telefonfüggő?

Mennyire vagy telefonfüggő?

Figyelt kérdés

Hány percenként nézel rá?

Mennyi időt bírsz ki nélküle?



2021. ápr. 10. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Laptopon is lehet internetezni, én pl. gépről nézem az oldalt, és naponta egyszer jövök fel. Honnan gondolod, hogy itt lógnak az oldalon az emberek folyamatosan?
2021. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Hetek óta nem tudom hol van.
2021. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ilyen, hogy bizonyos időnként tuti ránézek. Pl, ha kirándulok, vagy valami tartalmassal töltöm az időm, van, hogy órákig nem nézek rá. Egyébként naponta 10+ órákat nyomkodom, mert elég élettelen vagyok, ha valaki baráttal beszélek, azt is Messengeren csinálom, persze telefonon, mert gépen bármikor besétál mögém valaki, ha elmegyek pisilni, elolvassák az üzeneteim.

Igazából azzal nyugtatom magam, hogy hasznos dolgokra használom ezt az eszközt. Pl mások tévén néznek filmet, én telón, mások könyveket lapoznak, én telefonon olvasok cikkeket, egyes emberek random az utcán megmondják a frankót, én a gyakorin meg YouTube-on mondom meg a magamét és adok tanácsokat másoknak. A telefont használom az online sulihoz, ha rajzolok vagy festek van, hogy onnan nézek képeket inspiráció gyűjtéshez, illetve van 1-2 játék, amit néha (ha sokat kell egyedül várnom vagy, ha meghívlak online társasra akkor) játszom.

2021. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, csak ébresztőnek használom, időnként bevásárlólistát írok rajta; és ha éppen sürgős valamiért, útközben ránézek a mailfiókomra. "Érdekes, hogy a legtöbben bevallásuk szerint nem függők, de itt lógnak folyton az oldalon." Azt ugye tudod, hogy számítógépről is használható az oldal?
2021. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!