Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez alapján mire gondolnátok?

Ez alapján mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm (férfi) amikor folyosón elsétál előttem (tudja hogy ott állok) akkor csak maga elé néz. Aztán amikor már majdnem elment mellettem akkor néz rám utolsó pillanatban. Hülye kérdés lehet, de már háromszor észrevettem😅😅
2021. ápr. 11. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
fél megszólitani pedig nagyon szeretné és a farka minden alkalommal 1 centit összemegy mert kihagyta a helyzetet a félelme miatt. meglephetnéd a társaságoddal.
2021. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott eszembe, hogy nem birja a szemkontaktust.

De lehet valami mélyebb is benne, nem tudom.

2021. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
feleségül akar venni. gondolom, ezt akartad hallani :)
2021. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem félős/zavarbajövős. Meg nincs köztünk sok kontakt sem.
2021. ápr. 11. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető, hogy egyszerűen csak nem kedvel.
2021. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Az első három választ szerintem nő írta.


Szerintem túlgondolod. Könnyen lehet, hogy egyszerűen a gondolataiba merül, és csak akkor vesz észre, amikor melléd ér. És az égvilágon semmit se váltasz ki belőle, hiába szeretnéd azt hinni. Nem akar megszólítani, nem félne megszólítani, nem megy össze a farka.

2021. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
#1 vagyok és férfi
2021. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elfogadom mindenki velemenyet, de ne provokaloan/serto stilusban irja le. Szerintem en sem voltam az.
2021. ápr. 11. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!