Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok a fiúról egy...

Mit gondolnátok a fiúról egy ilyen kép alapján?

Figyelt kérdés
Egy képen egy lány sportolás közben elcsúszott, és dobott egy spárgaszerű valamit. Elég fájdalmasnak néz ki, de a lány is csak nevet. A háttérben látható a barátja, aki szintén nevet. Mit gondoltok csak a kép alapján a fiúról? Szereti a lányt attól, hogy nem rohan oda babusgatni, mikor látszólag nem fájt neki az esés, vagy bunkó, mivel akár nevet a lány, akár nem, elesett, és a fiúnak "kötelessége" megijedni?
2016. nov. 20. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hajjaj... én se tudtam mondjuk, de lehet, hogy a fiú se tudja, hogy kötelessége lett volna megijedni.
2016. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért van idézőjelben. Nem úgy értem, hogy a törvény előírja, de ha szeretsz valakit, aki elesik, akkor azért előbb csak ösztönösen megijedsz, mint hogy elkezdj röhögni.
2016. nov. 20. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Helyzete válogatja.
2016. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem gondolok.

Látod, hogy a haverod/párod/családtagod elesik. És látod az ő reakcióját is. Ha ő röhög, akkor te is. Ha fájdalmasan felkiált, akkor megijedsz és rohansz oda. Vagyis a te reakciód 90%-ban attól függ, hogy reagál, aki elesik.

Az nincs a képen (hisz pillanatfelvétel) hogy utána esetleg odaugrik és felsegíti, és leporolja.

Egyébként ha csak egy képet látsz, és semmi más infód nincs, azt se tudhatod, ki kivel van. Lehet hogy a srác az öccse.

Egy fotó alapján bárkiről ítéletet mondani butaság.

2016. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelmű, hogy egy darabolós pszichopata tömeggyilkos, nem kérdés.
2016. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"de ha szeretsz valakit, aki elesik, akkor azért előbb csak ösztönösen megijedsz, mint hogy elkezdj röhögni."


Szerintem ez nem így van. Nyilván ha valakit elcsap mellettem egy autó, akkor baromira nem jut eszembe röhögni, mert nyilvánvaló, hogy súlyos lehet a baj.

Egy ártatlannak tűnő baleset esetén, ami elsőre komikusnak és bagatellnek hat (mondjuk mikor valaki véletlen nekimegy egy oszlopnak, elcsúszik stb.), akkor én is kapásból először inkább nevetek.

2016. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!