Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utcán csak a szépeket...

Az utcán csak a szépeket nézik meg, vagy alapvetően mindenkit?

Figyelt kérdés

Engem nagyon szoktak bámulni mindenhol. A férfiakat megértem, de ugyan úgy les idős néni, kislány stb.

Külső szemmel én nem tudom, hogy minden ember ezt csinálja mindenkivel, vagy rajtam van valami ami érdekes? Vagy elég annyi, hogy valaki fiatal és nő, egyből fel kell mérni a másikat?

Engem világ életemben ez kifejezetten zavart, de így felnőtt fejjel is tudom magam kínosan érezni emiatt.

Ti kit szoktatok megnézni az utcán?



2021. ápr. 13. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a földet nézem mikor megyek.De ha állok a megállóban,mindenkit megnézek legyen az szép,vagy randa.
2021. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én az emberek 99%-át megnézem, pedig fiatal lány vagyok, és nem ilyen creepyn bámulom őket, csak simán rájukpillantok. Bár engem még sose nézett meg senki, ami kicsit bánt, mert negatív visszajelzésnek tekintem...
2021. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én senkit nem nézek meg, csak azt akivel bármilyen módon interakcióba kerülök vagy ha tényleg extrém módon feltűnő. Egyébként rohadtul nem érdekel a többi ember, a közöttük lévő helyet nézem inkább, tényleg csak annyira nézek rá másra, hogy ne menjek neki véletlenül. Borzasztó bűnügyi tanú lenne belőlem :D Remélem engem se néz meg senki, de ha igen akkor azt úgyse veszem észre :D
2021. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát Kérdező, most nem azért, hogy megbántsalak, de ha gyakorlatilag mindenki megbámul, akkor arra még nem gondoltál, hogy lehet valami szokatlan a külsődön? Nem hinném, hogy minden ember csinálja ezt, én például, csak a fura kinézetűeket nézem meg jobban, persze nem feltűnően.

És nem, nem csak a szépeket nézik meg, nem is mindenkit, hanem ahogy leírtam, azokat, akik valamiben kitűnnek, vagy eltérnek a megszokottól. Egyébként, azt a kérdést is te írtad ki, hogy a szülők mit gondolnak, ha megbámulják a gyereküket az utcán? Mert az is fura módon ma került ki.

2021. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3: Nem vagy egyedül, ha valami rablás történne körülöttem talán azt meg bírnám mondani, hogy férfi vagy nő volt, de ennél több nem menne. 😄
2021. ápr. 13. 09:42
 6/11 A kérdező kommentje:

4: Azt nem én írtam ki, de jó az irány, mert arról jutott eszembe a kérdés. 🙂

Erre is gondoltam már, de nincs rajtam semmi olyan (pl. testi fogyatékosság), ami miatt megnézhetnének. Talán a szemem színe ami feltűnőbb, de ha távolról is bámulnak az biztos nem amiatt van.

2021. ápr. 13. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit megnézem, ha szép, ha csúnya.
2021. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt érzem, hogy mindenki megbámul és engem is nagyon zavar. Mondjuk engem valószínűleg azért bámulnak meg, mert szociális fóbiám van, kényelmetlenül érzem magam az emberek között, szorongok, feszengek stb és ez több mint valószínű hogy meg is látszik rajtam.

Egyébként ha ezt elmondom valakinek, hogy sokan bámulnak (barátnak vagy családtagnak) egytől egyig mindenki azt mondja, hogy csak "beképzelem". Lehet igazuk van.

2021. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint a #8-as. Viszont sokszor úgy érzem, hogy bámulnak, pedig szimplán csak átsiklik rajtam a tekintetük. Zavar, ha bámulnak, de ha fiú/férfi teszi, néha kicsit hízelgően tud hatni, csak az a baj vele, hogy ritka hamar zavarba tudok jönni, ami szintén meglátszik rajtam. Néha én is kényelmetlenül érzem magam mások közt, és attól tartok ez rólam is lerí elég rendesen.


Amikor sétálok vagy a földet nézem, vagy szemmagasságban előre, nem az embereket. Azokon szokott viszont megakadni a szemem, akiknek hasonló ruhájuk, kiegészítőjük van, mint nekem vagy közeli ismerősnek/családtagnak, valamint, akik feltűnőbbek az átlagnál (például mondjuk zöld a haja).

Buszpályán, buszra várva viszont nézegelődök, de akkor sem indiszkréten.

2021. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8, és #9, biztosan nagyon szépek vagytok, ne is aggódjatok ezen, mert mindenki szép a maga módján. Csak találjátok meg az önbizalmatokat, és akkor mindenkinek te lesztek a legszebbek, mert a magabiztosság, és a szeretet önmagunk felé nagyon sokat tud segíteni! <3
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!