Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szakmunkásképzősök mit...

A szakmunkásképzősök mit gondolnak a diplomásokról ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Mármint milyen téren? Melyik szakmunkásképzős?

Ismerek több szakmunkást (én diplomás vagyok), mindenfélét gondolnak rólam vegyesen. Egyénfüggő. Párom is szakmunkás, vele pl. jól megvagyunk, ugyanolyan embernek látjuk egymást.

2021. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Átalánosítással teli válaszok 3..2..1..
2021. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Szakközepes voltam. Azért mentem oda, mert utána abba az irányba akartam menni tovább egyetemre.


Nem gondoltam semmit azonkívül hogy én is diplomás akartam lenni.

2021. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szakközépbe jártam, most egyetemista vagyok, remélhetőleg jövőre diplomás. Nem gondolok semmit. Mindenki azt kezd az életével amit akar.
2021. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szakmunkás és a szakközép kicsit más kategória.
2021. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalábbis régen.


most már a szakmunkást hívják szakközépiskolának,

a szakközépiskolákat pedig szakgimnáziumnak.

2021. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

Diplomás, mint pl tanár, vagy óvoda pedagógus, vagy mint orvos, ügyvéd, mérnök stb ?!



Az első, és hasonló végzettségekről, azt gondolom hogy nem lehet vele túl sokat keresni, és én nem igazán tanulnám ezeket...


Az utóbbi végzettséggel rendelkezők pedig biztosan rengeteget tanultak, és viszonylag jó keresetük van itthon is.

2021. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Elobb voltam diplomas, minthogy vegul szakmunkas lettem...

azt gondolom tokmindegy mi a vegzettseged ha nem szereted azt.

en mernok infosbol lettem asztalos.

2021. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy barcsak lett volna kitartas es szorgalom bennem hogy egyetemre menjek.

Most alkalmazott vagyok de ha pl egy nagy cegnel lennek software mernok akkor legalabb 3szor ennyit keresnek.

Tudnek otthonrol is dolgozni.

Most meg be kell jarnom minden nap, ha esik ha sut a nap, hidegben, melegben.

Egy jo dolog van benne hogy barmikor talalnek masik allast ha ez megszunne mert sok cegnel nincs eleg ember.

2021. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én informatikai mérnök vagyok... Semmit nem jelent, gyűlöltem minden egyes percét és pontosan azt éltem át amit leírtál... Minden reggel fel kellett kelnem, és bemenni a céghez olyan munkát végezni amit gyűlölök...

+ tanulni tanulni fejlődni olyan területen amit utálok... Tök véletlen jöttem rá, hogy asztalos akarok lenni, 2év alatt eljutottam odáig a szakmában, hogy vállalkozni tudtam és a munkába járás annyi lett, hogy reggel kitipegek a műhelye be... Nem sok suli kell, hanem 1 szakterület amit szeretsz. Mondjuk nem volt h@trány kezdetben a tőleamit mérnökként sportoltam, de anélkül is ment volna.

2021. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!