Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka mellett melyiket érdemes...

Munka mellett melyiket érdemesebb? Estin szakmunkásképző vagy levelezőn egyetem?

Figyelt kérdés

Valami gazdasági szakra mennék egyedemre

De van már egy diplomám, amit egy büfészakon szereztem és nem tudok boldogulni vele. Szóval szívem szerint szakmát tanulnék, a tököm tele van már az egyetemmel, nem akarok mégegy diplomát.. De munka mellett meg lehetetlenség megoldani az esti képzést.. Levelezőn egyetem sokkal könnyebb lenne.



2020. nov. 25. 03:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha "lehetetlenség megoldani", akkor miért kérdés, hogy tegyed-e?
2020. nov. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen?
2020. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert délután 3-kor kezdődik az esti tagozat, heti 3 alkakommal, én meg dolgozik 4-ig
2020. nov. 25. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem lelehet bizniszelni az oktatókkal, hogy 2 órát késel, csak kérdés, hogy mennyire ragadnak rád majd a dolgok.


Ilyen szakmunkás okj-t olyannak érdemes csinálnia, aki pl benne dolgozik már évek óta, csak a papír kell neki.


Milyen egyetemi képzésen gondolkodtál?

2020. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az egyetemi szak nem egy ujabb bufe szak akkor menj egyetemre.
2020. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nem OKJ, hanem esti képzés


Valamilyen közgazdász képzést


De szakmát akarok tanulni, eleget szívtam már egyetemen. És fizikai munkára vágyok

2020. nov. 26. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fizikai munkára vágysz, akkor semmi értelme a közgazdász képzéseknek
2020. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, de meg kell oldani az esti képzést, harmadszor írom le
2020. nov. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!