Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki útálja még rajtam...

Valaki útálja még rajtam kívűl a vidéket? Meg a vidéki életet?

Figyelt kérdés

Ez az én szubjektív véleményem!Kimondhatatlanul útálom ezt a szemét ocsmány,tanulatlan,bunkó paraszt alföldi várost,ahol felnőttem!Szüleim Pesttől akartak óvni?


Helyette ez a szemét ocsmány,vidéki bunkó paraszt szakmunkásképzőbe tettek,kitűnő bizonyítvánnyal? Nem inkább gimnáziumba és utána egyetemre kellett volna menni?


Mitől akartak ezek óvni? Pesten a legutolsó bűnöző a nyolckerben hófehérke ahhoz képest,amit itt 3 év szakmunkásképző alatt átéltem! Leköptek itt,minden egyes nap megaláztak!!!


Ezt akarták,drágalátos nagyszülők? Mert ők neveltek. Mit akartok ti ezzel az ocsmány vidékkel? Szegény családból csak egy kitörés van,a tanulás által,hogy kiemelkedjek ebből a mocsokból,ahova nagytudással taszítottatok!!


Köpök rátok,volt osztálytársaim!!! Köteles vagyok én mindent eltűrni!!! Te szemét,tanulatlan bunkó paraszt!! (ez az osztálytársaknak szól)



2016. máj. 22. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Oooohm...nyugi
2016. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Te két dolgot keversz, a vidék-főváros, és a szakmunkás-gimnázium témát.

Nem csak Budapesten vannak jó gimnáziumok. Ehhez nem kell Pestre költözni.

Gondolom, azt akarták, hogy a közelben maradj, ne költözz el. Meg talán egy jó szakmát akartak neked. Bár akkor már inkább olyan suli kellett volna, ahogy szakma és érettségi is van.

Most már mindegy. Csináld végig. Kezdj el dolgozni és utána mellette felnőttként már azt tanulsz, amit akarsz, abba már nem szólhat bele senki.

És valaki nem attól bunkó, mert vidéki. Pesten sem mindenki művelt, udvarias. Ezt a hibát ne kövesd el, mert így téged is butának fognak gondolni, ha ilyeneket mondasz.

2016. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Kiadtad a feszkót? Na, akkor jól van, lecsillapodtál, hétfőn kicsit nyugodtabban mehetsz iskolába, hogy újra felhúzd az agyadat.

Egyébként a vidéki életet én sem szeretem, de mint látom, a kérdés nem erről szól.

2016. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem a diploma teszi az embert emberré. Sőt a legtöbben el is butulnak tőle. Te csak akkor fogsz nagyot lépni, ha ezt szemtől szemben ki mered nyilvánítani a címzettnek!

"Köpök rátok,volt osztálytársaim!!!"Te szemét,tanulatlan bunkó paraszt!! "

A biblia azt tanítja, hogy a "harag, haragot szül!" és "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!"

Gondolom már a kötelet előkészítetted, vagy a pirulákat, mert ez búcsú kirohanásnak érződik.

De ne tedd! Van megoldás a gyötrelmeket leküzdeni elfelejteni! Igen is van valódi felhőtlen boldogság mindenki számára. Ezt én 50 évi szenvedés, boldogtalanság után merem kinyilvánítani!

2016. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen megértelek. Engem már ott tönkre tettek a szüleim,hogy én belvárosi szakosított általános iskolába akartam menni,oda mentek a barátaim is az oviból. De nem,nekik a területileg legközelebb lévő paraszt-roma suliba kellett íratniuk,Jóóóvanazúgy alapon. Én is alföldi vagyok amúgy. A párom a fővárosból származott el,anno az apukája itt kapott vezető állást. A párom is szidja az ittenieket, a 70%-át ő is büdös parasztnak tartja. Én egy picit toleránsabb vagyok azért. Ki is költöztünk külföldre. Melyik várost szidod amúgy? Egy helyről is származhatunk...
2016. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lettél kitűnő ilyen helyesírással?
2016. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak! A kitűnő után vessző van.
2016. máj. 23. 19:03
 8/23 anonim ***** válasza:

Barátom, ha elmagyarázod nekem, hogy a "Hogy lettél kitűnő" és az "ilyen helyesírással" mondatrészek miképpen alkotnak egy összetett mondatot, én megkövetlek. Kérlek, külön térj ki a mutatószó és a kötőszó mivoltjára is!


De ha már így belejöttünk, akkor a kérdés még mindig áll, sőt, kibővítem neked: hogy lettél kitűnő ilyen helyesírással, nyelvtani tudatlansággal és szövegértési képtelenséggel?

2016. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak! A "mivoltjára" szó nem létezik! Csak a "mivoltára" szó van.
2016. máj. 23. 20:58
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. De gyenge próbálkozások ezek. Szánalmas vagy sajnos. Jó helyen voltál te ott szakmunkásképzőben.
2016. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!