Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennétek bolti eladónak ha...

Mennétek bolti eladónak ha féltek az emberektől?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve itthon vagyok munka nélkül és fogalmam sincs merre keressek állásokat, milyen irányban.

Rettenetesen félek az emberktől, kiskorom óta visszahúzódó vagyok, nehezen tudtam eddig bárhova beilleszkedni, kiutáltak egy suliból is, nehezen engedem el a régi sérelmeket, piszkáltak sokat, kerülöm az ismerkedést, idegenekkel nem beszélek nagyon, boltba is csak akkor megyek ha muszáj, nem tudok emberek szemébe nézni, pár fóbiám van ami emberekhez köthető és ez régóta fenn áll...

Mostanában jelentkeztem bolti eladói állásokra, de már bánom, mert volt bennem egy ilyen lelkesedés, hogy régen élveztem az árufeltöltést a végére de utáltam a velejáróit mint napi szinten új emberekkel való beszélgetés, kiszolgálás, segítés, ha valamiért panaszkodik nekem kell helyre tennem stb.Volt, hogy karácsonykor tömegek voltak a kisboltban és ettől konkrétan majdnem pánikoltam, alig fértünk el.

Szerencsére eddig csak 1 eladói állás hívott, de félek elmenni rá, holnap lenne és itt kasszázni is kell amit nem csináltam csak megmutatták de utáltam, nehéz volt, stresszes, előttem volt mindig sok új idegen.

Jelentkeztem csomagoló, néhány raktári állásra, gyári munkákra de még nem tudom milyen helyekre mehetnék ahol nem kell napi szinten emberekkel foglalkozni csak a munkáddal. Az más ha egy munkahelyen csak a kollégákkal kell jóban lenni, az kibírható nem ha minden nap másokkal.

Családom eltart amíg, de én már szeretnék dolgozni és pénzt keresni csak rettenetesen ellustultam, elején tökre nyári szünte feelingje volt de mára már unalom és depresszió. Ráadásul nem tudom elengendi a múltat, hogy nem lehetek már a régi kedvenc munkahelyeimen, nem lesz olyan jó csapat, hiányzik az iskolás éveim, évnyitók, rossz, hogy már nem járhatok rendesen iskolába mint régen.

Szerintetek se menjek el eladónak ha ilyen vagyok? Várjak még míg nem lesz olyan ahol nem kell így emberekkel foglalkozni?

COVID miatt nehezen találok most munkát amúgy is, de ez nekem sok lenne.



2021. ápr. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy mennék. Én is ilyen vagyok. Kínzás lenne.
2021. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.Ilyen gyorsan hogy olvastad el? O_O
2021. ápr. 13. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Valami gyárat próbálj meg, tévhit hogy mindegyik szar és nehéz. Ki lehet fogni jót. És nem onnan kell nyugdijba menni közben lehet nézelődni de sajnos a pénz az kell.
2021. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.Köszönöm.olyanokra jelentkeztem bár nem sokat találtam most hirdetésekben.
2021. ápr. 13. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mennèk a helyedben boltba. Én dolgoztam kasszàban. Mindenèrt a kasszàs a hibás, ha nem jól van kint az ár, ha valami romlott, vagy elfogyott. A vàsàrlók ott töltik le haragukat, ők vannak kèznèl. Én tudtam kezelni, de a helyedben valami gyàrat próbàlnèk
2021. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.Kösz, hogy elmondtadd ne erre nem vagyok felkészülve szerintem lelkileg..

Jelentkezek akkor gyárakhoz..

2021. ápr. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!