Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek ennyire szerenc...

Hogyan lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Voltam ma az egyik barátnőmnél, és amikor mentem haza véletlenül elraktam az egyébként nagyon nagyon aranyos és kedves anyukájának a telefonját, és amikor felhívtak azonnal visszafordultam leszálltam a buszról és siettem hogy minél hamarabb vissza tudjam adni, pont ezért futottam a busz után és a telefon kiesett a zsebemből és basszus megrepedt rajta ez üvegfólia. Visszavittem utána és elnézést kértem és mondtam hogy kifizetjük a javítást de végül is nem akarja elvinni mert működik. Nagyon rosszul érzem magam, kb hányni tudnék magamtól hogy így elrakom más TELEFONJÁT, és törötten viszem vissza és ajj nem is tudom. Csak annyira kedvesek velem is (meg mindenkivel) és ez meg annyira borzalmas amit csináltam... Nagyon túlreagálom, vagy jobb ha innentől már a szemükbe sem nézek? Mit lehet ilyenkor csinálni? (Sajnos a szüleim nem fognak kisegíteni, hogy ez most milyen tett, vagy hogy kéne ilye nkor ezután viselkedni, mert kb olyan mintha egyedül élnék de ez most nem témája a kérdésnek) 16/l

2021. ápr. 15. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem hogy fordulhat elő olyan hogy véletlenül elrakod más telefonját. Esetleg ugyanolyan a tiéd is és összecserélted? Ha nem ez a helyzet akkor szerintem azt hiszik hogy el akartad lopni, én is azt hinném a helyükben.
2021. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Valóban kínos szituáció, de azért nem dől össze a világ. Gondolom nem hiszik, hogy megpróbáltad ellopni. Vegyél rá egy új üvegfóliát és minden rendben van :)
2021. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

#1:

Ezt mondjuk én sem tudom felfogni, hogy a rákba történhet meg, én pl. ugyanis vagyok annyira intelligens, hogy a zsebemben tartom a sajátom, így nem is kell még véletlenül sem más telefonjához nyúlkálni.

2021. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

#3, képzeld el, a női nadrágokon nincs akkora zseb, amiben üzembiztosan elférne egy telefon. A kérdező pedig még le is írta, hogy ő lány. Ezzel csak arra célzok, hogy nem kizárólag intelligencia kérdése zsebben tartani a mobilt.

Kérdező, nyugi. Kellemetlen szitu, de azért a világ nem dőlt össze. A helyedben vinnék nekik holnap egy új üvegfóliát, ami arra a telefonra való, még egyszer elnézést kérnék, és ezzel el lenne intézve a dolog. Biztos vagyok benne, hogy ennél többet ők sem várnak el, valószínűleg még ennyit sem.

2021. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

4, képzeld el, az én női nadrágjaim zsebébe is belefér a telefonom, sőt, továbbmegyek: képzeld el, mi nők táskát hordunk mindenhová amiben minden IS elfér.

Hacsak nem egyforma és tök véletlen egymás mellé tesszük aztán tök véletlen a másikat markolom fel, akkor el nem tudom képzelni hogy más telefonjához nyúlkáljak.

De még ha ugyanaz a típus, akkor is nehéz elképzelni hogy egyiken sincs valami tok vagy akármi ami megkülönbözteti a kettőt. Kb soha nem láttam olyan embert aki semmivel nem tette egyedivé a telefonját, tok nélkülit meg utoljára akkor láttam amikor még nem voltak ilyen okosak és ilyen törékenyek a telefonok.

2021. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nehéz, én sem tudom elhinni hogyan sikerült, de tényleg az én hibám hogy elraktam... Kinn volt az asztalon a táskám mellett és nem néztem meg eléggé (ugyanaz a méret, képernyővel felfele volt), mivel fáradt voltam a sok online óra után. De ezt nem lehet semmire se fogni, nem szabadna ilyennek előfurdulnia igazából. Én is nagyon félek hogy azt hihetik el akartam lopni!!

Azért sem tarhatom a zsebemben a telefonom mert azon voltam órákon egész nap így végig elől volt a készülék. Gépemet nem cipeltem el magammal, túl nehéz...

2021. ápr. 15. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Hú, nekem is volt hogy nem figyeltem és elraktam a másét, nem konkrétan telefont, de szintén fontos volt a másiknak. Semmi baj, van hogy abszolút nem vagy ott fejben. És ha csak az üvegfólia törött be, akkor cseréljétek ki. Kérj elnézést, valószínűleg ismernek annyira, hogy nem szándékosan csináltad. Szerintem minden rendben lesz. :)
2021. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!