Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidja saját magát...

Miért szidja saját magát külsőleg egy férfi humorosan mások elött?

Figyelt kérdés
Munkatársam. Mindig a saját kinézetén poénkodik. Pl. hogy remek lehetősége adódott csajozni a hétvégén a bárban - ugyanis elment az áram így jó esélyekkel indult a nőknél. Ilyesmiket mond mindig, jókat röhög saját magán. Nem a szánalomkeltés a taktikája, mert amúgy ilyen nagydumás srác. Mire jó ez? Tényleg nem jóképű de minek ezt mondani napi szinten?
2020. nov. 11. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Öniróniának hívják.
2020. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Õt nórikának hívják
2020. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Így van, önirónia. A magabiztosság indikátora.

Én is szoktam a súlyommal poénkodni, mióta egy kicsi felszaladt.

2020. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a korommal szoktam


Mikor volt ez a csak öregek mehetnek a boltba reggel szigoritas, en mindig azon ertetlenkedtem, hogy es ha én már 80 évesnek érzem magam akkor bemehetek? Mert mindenhol azt irjàk mindenki annyi idös amennyinek magàt érzi.es amugy is lehet nekem már annyi nyavaja volt az életemben amugy is, mint másnak 80 évesen.

2020. nov. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magamat kigúnyolom, ha kell,

De hogy más mondja, azt nem tűröm el!

Cyrano de Bergerac (Orr monológ)

2020. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!