Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külsőleg milyen fiú jön be?Mi...

Külsőleg milyen fiú jön be?Mi az ideálod?

Figyelt kérdés
Testalkatilag,stílus,haj,bőrszín.

2021. ápr. 16. 01:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Testalkatát tekintve legyen nálam magasabb (utoljára, amikor mértem 176 cm voltam..), széles vállú, sportos alkatú, de az utóbbi kettőt nem tartom nagyon fontosnak. Amt viszont nagyon, az a kedves mosoly, szép és kedves tekintet, szem.

Az a baj, hogy a személyiséget tekintve kegyetlenül válogatós tudok lenni :c

2021. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

Sötétbarna, de inkább fekete, dús haj, nem agyonfodrászolva, kontyban vagy lezselézve, hanem fiúsan, természetesen. Karakteres arc, szép szemek, széles állkapocscsont, fehér fogak, megkapó mosoly. Nálam valamivel magasabb, de nem kell felhőt karcolnia. Széles váll, sportos alkat, jó testtartás. A vékony fiúk nemigazán jönnek be, inkább a "vastagabb" alkatot preferálom (ez nálam azt jelenti, hogy nem túlsúlyos, csak alkatból adódóan vastag csontú). Az enyémnél valamivel sötétebb, "cigányos" bőrszín a kedvencem. Öltözködést illetően annyi, hogy nem szeretem, mikor valaki Adidas cipő nélkül ki se lép az utcára, vagy "lányos" színeket hord. Persze igénytelen se legyen.


De ez mind azonnal mellékessé válik megismerve az illető személyiségét, ez a döntő, nem a hajszín és társai :).


16/l

2021. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, hozzá tenném még, hogy a tetoválás, piercing, hajfestés taszít, a láb és kar borotválását pedig feleslegesnek és értelmetlennek találom, a szemöldökszedéssel egyetemben - az összenőtt szemöldök egyáltalán nem zavar.
2021. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Magas, vékony, de azért izmai is legyenek, barna, nem árt, ha van szakálla, körszakáll esetleg, sármos legyen, és ne legyen vékony, penge szája, és legyen olyan keze, ami nekem tetszik, mert nálam a kéz fontosabb szinte, mint az arc.
2021. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Normál méretű, sötét barna hajú, sötét barna szemű. Sportoljon, és ez látszon is egy kicsit rajta.
2021. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szőke kék vagy zöld szemű, termszetes, laza, őszine, tisztességes. Sportos, vagy túrázos vagy munkás ruhás. Valamiért nagyon tetszenek a két kezi munkás fiúk akik azért izmosak mert fizikai munkát végeznek. Az irodai ficsur meg informatikus srácok nekem egyálltalán nem jönnek be!
2021. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Sötét hajszin, barna szem, közepes test alkat, 180+cm
2021. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Barna haj. Kedves arc. Szep mosoly

Homlokba logo furtok. borosta, vagy sima rovid szakall (korszakall stb semmikep,)


175+ enyhen izmos

Sportosabb vagy felturt ing. Sima pulcsi (ne reklamozzon markakat, nem divatmajom pl tapados vagy boka nadrag se)

2021. máj. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
85%
Istenigazából a sötétbarna/fekete haj és szem jön be. De vannak kivételek.
2021. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább az elegánsabb,próbáltam olyan fiúval aki nem volt az esetem,de rájöttem ez elkerülhetetlen, ha valakivel nincs meg a közös szikra akkor veszett ügy az egész. Nekem ami mindig is tetszett egy férfin az a barna haj,szem főleg a világos az nagyon szép:) meg a borosta. Számomra nincs ettől férfiasabb megjelenés:) Elegáns öltözettel. Jó magam is elegánsan öltözöm,ezért is szeretném ha a párom is majd ehez visszonyulna. De jó is lenne ha egy ilyen férfi egyszer valóban velem szeretne ismerkedni.:)..
jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!