Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok ennyire barátot?

Miért akarok ennyire barátot?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Azt mondják az ismerőseim, hogy ebben a korban nem fontos a kapcsolat. Most nincs olyan fiú aki tetszik, de mégis annyira szeretnék egy barátot

2021. ápr. 16. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik idealista alkatok, és egy kapcsolat / egy szerelem gondolatába "szerelmesek", illetve az ideális partnerről szőtt elképzeléseikbe, és ezért érzik azt, hogy kell valaki, akivel ezt megélhetik. De, ameddig ehhez az ábrándhoz akarják igazítani a potenciális áldozatot, és nem egy adott személy váltja ki ezeket a törekvéseket, addig nem sok sikerrel megy a dolog.
2021. ápr. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Olyan társadalomban élünk amiben folyton-folyvást azt halljuk, hogy csak akkor egész az ember, ha van párja. Ez teljesen átszivárgott minden életkorra és közösségre is, ezért van, hogy mondjuk már az óvodásokat is elküldik játékrandira. Teljes mértékben megérthető amit érzel és teljesen normális, viszont ha nem tetszik valaki akkor 'csak azért mert' ne menj bele egy kapcsolatba. Ezzel szemben ott van az is, hogy 16 vagy. Ilyenkor a legjobb felfedezni és kalandozni, biztonságos keretek közt, kapcsolatok táján.

Sufni-pszichológusi diagnózisom az az, hogy egy komolyabb kötődést szeretnél valakihez. Én amondója vagyok, hogy ismerkedj, de ha nem érzed a kémiát akkor nem kell eröltetni.

2021. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Írj rám ha akarsz.
2021. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel pont így vagyok én is, csak én 17 éves fiú vagyok! Szintén fiút keresek, de attól még a lányok is tetszenek!:)
2021. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!