Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú barátot akarok, nem "pasit"?

Fiú barátot akarok, nem "pasit"?

Figyelt kérdés
Baj, ha sokkal jobban szeretnék magamnak egy fiú (legjobb) barátot, mint 'pasit'? Persze, szívesen lennék valakivel úgy is, de sokkal jobban vágyom egy fiú barátra. Baj ez? Valaki van/volt hasonló helyzetben?
2017. ápr. 20. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak nem baj, de tartós fiú-lány barátság nincs. Előbb-utóbb valamelyik félnek elkezd "máshogy" is tetszeni a másik. Vagy eleve azzal a reménnyel megy bele a barátságba, hogy hátha összejön majd más is.


Ezt nem elriasztásképp mondom, az élet velejárója a tapasztalatszerzés. Csak figyelj oda, hogy ahelyén tudd kezelni a dolgokat.

2017. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális szerintem. Én fiú vagyok, és mindig igazi lány barátot szerettem volna. A lányokkal valahogy jobban meg tudom beszélni a lelki dolgokat is. A fiú barátaimmal teljesen más a kapcsolatom, velük inkább haveri, de nekem ez így tökéletes.

Gondolom fogsz találni fiú barátot, ha ez a célod, csak vigyázni kell, hogy tényleg egyik fél se akarjon többet a barátságnál.

2017. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem normális. Úgy vagyunk kódolva - akármilyen prosztónak is tűnök ezzel -, hogy dugjunk az ellenkező nemmel.
2017. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: szerencsére azért vannak - legalábbis árnyalatbeli - különbségek az emberek között ilyen téren is.
2017. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is lehetséges. Mármint ez a fiú lány barátság. Már csak magamból kiindulva is. Van egy csaj barátom akivel tök jól kijövünk de már szenvedek mert belezúgtam és így csak szenvedés a barátság. És szinte fáj hogy nem lesz belőle soha semmi több (A csaj leszbi) És így egyre inkább az az érzésem, hogy jobb lenne megszakítani a kapcsolatot mintsem reménykedni a lehetetlenben és csak szenvedni... Ez van, ha barátok vagytok az azt jelenti hogy kedvelitek egymás személyiségét és mivel a belső elég sokat számít és mivel ellenkező neműek vagytok előbb utóbb az egyik beleszeret a másikba ami következtében vagy párkapcsolat lesz belőle vagy egy barátság ami az egyik félnek szenvedés és így tönkremegy a barátság. Hacsak nem vagytok mindketten iszonyatosan csúnyák... de lehet hogy még akkor is ez lesz a vége.
2017. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Nekem elég sok olyan lány barátom van, akikkel nagyon jól kijövök, bármikor bárhova szívesen elmegyek velük, akár meg is ölelem őket, de eszembe nem jutna nőként rájuk nézni. Egyszerűen azért, mert nőként nincsenek hatással rám. Ezt elég nehéz megmagyarázni másoknak, főleg amikor a lány egyébként még vonzó is.
2017. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
#6 Bocs, de akkor te bizony homokos vagy.
2017. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy miért fiú legjobb barátot akarsz és miért nem lányt?
2017. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: szerintem már észrevettem volna, ha homokos lennék. Egyszerűen csak magasan van nálam a léc, és az, hogy külsőre szép valaki, nálam önmagában még nem indít be semmit, fontos az is például, hogy hogyan beszél, milyen a hangja, mennyire intelligens. Ha valami nem stimmel, akkor különösebben nem érdekel, max. ha részeg vagyok.
2017. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nyolcas....

Nemtudom, lehet a stílusom miatt. Sok olyan dolgot szeretek, amit a legtöbb lány nem:D

Plusz, már van egy legjobb lány barátom, ennyi elég bőven.

2017. ápr. 29. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!