Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kis hülye tini pcsák(12-16)...

A kis hülye tini pcsák(12-16) miért érzik magukat menőnek attól,hogy mindenen hangosan vihorásznak, mindenkit utálnak és káromkodnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 12:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"A 12 éves neked mióta tini, te pedofil?"

Nem velem vitázol de a 12 éves a tini xDD

Nézz utána

2021. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
A 12 k.rvara nem tini .Benne is van a nevében angolul, hogy thirteen, nem twelveteen, te szerencsecsomag.
2021. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

20:

A pedofilia egy gyerekkorban kialakuló természetes szexuálisvonzalom, ami felnőttkorban is megmaradhat. A sokféle szexuálisfétis közül az egyik. Pont olyan mintha valaki a hosszúhajuakhoz, széparcuakhoz, vagy az izmos emberekhez vonzódna. De a 12 évesekhez vonzodás, az nem pedofilszexualítás, mert a 12 éves már nemileg érett ember.

2021. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem több a hasonlóság köztük és közted, mint azt elsőre gondolnád :D; megvetéssel viszonyulak azokhoz, akik az értékrendjük szerint nem állnak előkelő helyen a szemükben (nyilván, magukkal kapcsolatban ellentétes véleményen vannak)... Biztos láttál már olyat is, aki elmúlt 16, és gúnyosan és lenézéssel viszonyul másokhoz - ez a gondolkodás, amennyire én meg tudom ítélni, eléggé általános... Gondolom, azért vagy felháborodva, mert méltatlannak érzed a viselkedésüket, és gondolom, azért nevezed őket hülye tini picsáknak, mert nem tartod őket sokra. Tudom, hogy egy picit körülményes és leereszkedő stílusú volt a válaszom, de azt hiszem, válaszoltam a kérdésedre :P Nem vagyok szakértője a témának, de úgy gondolom, a fiatalabbak nagyobb súllyal veszik figyelembe a külsőségeket (mivel ők még inkább híján vannak a szellemi készségeknek), így a nevetség tárgya jó eséllyel az lehet, ha az illető nem jó ízléssel öltözködik, félszeg vagy furcsa a járása. Sokszor értékes meglátásokkal tudnak mások szolgálni, legalább ilyen gyakran pedig nem, ezért nem mindig érdemes fennakadni mások véleményén... De miért nem kérdezed meg? Ha kellően szimpatikusan és humorosan kezeled a dolgot, talán még el is árulják neked... :D:D Egyébként nekem is volt egy jó hosszú korszakom, amíg azt gondoltam, káromkodni "menő"...
2021. ápr. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23 Rajtad kéne tesztelni szereket, nem állatokon, mocskos pedofil. Eltörném az állkapcsod te majom, ha bármelyik 12 évesre rámozdulnál.
2021. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Idióta vagy. Van olyan kislány, akinek 8 évesen jön meg. Mert ha azt mondja egy 8 éves gyerek, hogy neki megjött, nyugodtan megdughatod, akkor megfogod, te gyökér?

Így néz egy 12 éves:

[link]


Semmivel sem nőiesebb egy 9 évesnél. Majom!

2021. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!