Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszenek a nagy pocakú,...

Tetszenek a nagy pocakú, jólétben meghízott férfiak ? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Én imádom, már várom a jó időt, hogy láthassam, hogy feszül rajtuk a póló, ing.
2021. ápr. 16. 13:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Joletben... Szegeny nepeknel jolet az, hogy egyaltalan van mit enni. Civilizalt nepeknel a szegenyek, tudatlanok, az alja hizik dagadtra a junk foodtol es a fotelben szetfolyo eletmodtol.
2021. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Azért kell egy bizonyos jólét ehhez. Akit én ismerek is állandóan húst eszik nem kis mennyiségben ami drága , edessegek vagy desszertek szintén nem olcsó. 5-7 ezer a legolcsóbb torta tehát bőven kell pénz ehhez.
2021. ápr. 20. 14:37
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként megvan a véleményem róluk, de nem ítélem el őket. Vannak nagydarab, pocakos barátaim is és egyáltalán nem ezen múlik. De, hogy az egészségre nincs jó hatással, az tudományosan bizonyított tény, amivel kár lenne vitatkozni.
2021. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
Kb. 23-24 éves korom óta már nekem is a pocakos férfiak jönnek be. Azelőtt a vékonyak tetszettek, sőt azt sem bántam, ha csont és bőr. Senkit nem akarok megbántani, de most már a 70-75 kg alatti férfiakat nemhogy nem vonzónak, de egyenesen nevetségesnek tartom.
2021. ápr. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Az lemaradt, hogy a 9-es válaszolóval tökéletesen egyetértek. Csak egy szerencsés (már akinek) véletlen, hogy manapság pont az egészséges testalkat számít divatosnak és vonzónak, ezért nagyon jól lehet leplezni a hiúságunkat azzal a dumával, hogy "én csak az egészségre törekszem". Ha a 130 kilós testsúly lenne a trendi, akkor a vékony emberek több mint 99 százaléka drasztikus hízókúrába kezdene, leszrva az egészségét. Mondom ezt úgy, hogy 10 kiló fölöslegnél több soha életemben nem volt rajtam. Szóval nagyon álszent dolog az egészséget idekeverni.
2021. ápr. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha van egy kis felesleg, az nem baj. De ha már 30 kg rajta van, akkor az nem jó. Egyrészt nem egészséges, másrészről meg nem is néz ki jól tőle egy pasi.
2021. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem tetszik, és ez nem függ össze a jólléttel.
2021. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
87%

Azért a 21. században Magyarországon talán ne kapcsoljuk már össze az elhízást a jó léttel :D Ha egy egészséges, sportos férfit látok, az sokkal gyanúsabb, hogy jó létben él, hiszen van elég pénze, hogy rendesen étkezzen, és elég szabadideje, hogy sportoljon. Sokkal jellemzőbb, hogy azok híznak el, akik az ilyesmit nem engedhetik meg maguknak, mert egész nap dolgoznak, és marad nekik a gyorskaja.


Az, hogy az ismerősöd sok húst, meg tortát eszik (bár feltételezem nem tol be mindennap egy egészet, úgyhogy az a párezer Forint nem nagy kiadás) nem azt jelenti, hogy csak ettől lehet elhízni. Egy két literes Kőbányai kb 500 Forint, és garantáltan pár hónap alatt olyan "jóléttől elhízott" leszel tőle, hogy a lábujjadat sem látod.

2021. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Van az 700 is tesa. Meg azért nem feltétlen lesz sörhasa annak, aki rendszeresen sörözget.
2021. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is várom az időt hogy jólétben feszedjek pár kilót.
2021. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!