Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetszenek a nagy pocakú,...

Tetszenek a nagy pocakú, jólétben meghízott férfiak ? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
Én imádom, már várom a jó időt, hogy láthassam, hogy feszül rajtuk a póló, ing.
2021. ápr. 16. 13:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Én jelenleg ha szeretnék sem tudnék hízni.
2021. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%
Szegenysegben szoktak meghizni junkfoodtol es a kultura hianyatol.
2021. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

junkfoodba dolgozok 3 éve nem híztam...Pedig az volt az egyik cél vele.

a többletbevitel és annak a kihasználatlansága előbb hízlal, mint nagy menü + szenya és a cukormázas üccsi.

Talán még a mozgás hiány magas kalóriabevitellel, akkor sikerült csak pár pluszt, mikor abbahagytam a sportot de a tápanyag bevitel megmaradt. Azt az is hozzá igazodott és azóta ugyanúgy stagnál....

junkfood ide junkfood oda, de lehet én vagyok rosszul bekötve.

2021. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Katona Dius ***** válasza:
60%

Férjem 140 kiló. Napi kétszer eszik, nem is kimondottan sokat. Kb a dupláját annak, amit én egy evésre (én egyszerre nagyon keveset eszek). Rendszeresen mozog, fizikai munkát végez, de egyszerűen nem tud tartósan fogyni. Lehet van valamilyen egészségügyi oka is, de nem hajlandó kivizsgáltatni magát. Ennek ellenére én szeretem, ahogy kinéz. Láttam róla évekkel ezelőtti fotót, ahol kb 80 kiló, hát borzalmas volt. Én jobban szeretem, ha a pasinak nincs ki minden bordája.

Aláírom, egészségügyileg nem jó ez a 140 kiló, próbálom is rávenni, hogy nézesse meg magát, mielőtt valami nagy baj lesz, de makacs mint az öszvér.

2021. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Magasságtól is függ, de a 80 kiló általában nem jelenti azt, hogy ki vannak a bordái. Persze, alkat kérdése is, meg amúgy mondjuk egy 2 m-es csávónál a 80 kg egyértelműen kevés. Na ott tényleg átszúrják a bordák a bőrét az illetőnek. De az átlag magasságnál ez a 80 kg kb normál testsúlynak felel meg. De mint mondom, ez alkat. Számomra a 80 kg már hízás volna.

Legtöbbször ez inkább az egészségtelen, és túl sok/ nagy mennyiségű étkezés, kevés mozgás kombója. Meg beleszól a genetika is. De arra sem lehet mindent ráfogni. Van aki egy pohár víztől is hízik (kis túlzással). A másik véglet, hogy zabálhat szinte amennyit akar, nem másznak fel azok a fránya kilók.

2021. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%

Ha valakinek pocakja van, és súlyfeleslege egyáltalán nem zavar, ha mellette tudom, hogy igényes saját magával szemben mellette, és tud öltözködni is, hogy nem a túl kicsi ruhákba gyömöszköli bele magát.

Valamint attól, hogy valaki kerek, vagy hogy szeret jókat enni, és ez meg is látszik rajta, amellett legyen igénye a mozgásra is, és tartsa jó állapotban az izomzatát, mégha a kocka hasa egy nagy kocka is.

2021. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
35%
Személyiségétől, viselkedéséről függ. Amúgy, ha stresszes vagy 2 eset lehetséges: vagy meghízol idegeskedésedben, mert az evésben találsz örömöt vagy lefogysz mert az idegtől összeszűkül a gyomrod. Egyik véglet sem jó.
2021. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!