Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 18 éves lánynak milyen munkát...

18 éves lánynak milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, idén érettségiztem, viszont csak a következő évben megyek egyetemre, addig dolgozok.

Milyen munkát ajánlanátok?

Pultos, árufeltöltő, eladó-pénztáros? Tapasztalatlan vagyok, ezért nem tudom mi jöhetne szóba.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. szept. 24. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mibe vagy jó, tudsz-e valamilyen idegen nyelvet, de elég sok helyre tudnál menni. Pl: ruházati boltba eladó, de egyébként szinte bàrmilyen üzletbe, lehetnél àrufeltöltő, dolgozhatsz raktárba, lehetsz hostess, vagy kávézóba, cukrászdába stb pultos, takarító, call centeres munkàk is vannak, konyhai kisegítő, mosogató, vannak gyàrak oda is mehetsz dolgozni, irodai munkàt is vègezhetnél (adatrögzítő, asszisztens stb), esetleg szoliba munka, jegyárus. :) De vannak ezek az avonos, oriflames stb katalógusos munkák.. szórólapozhatsz is.
2018. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő
2018. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet, próbálj olyat keresni, ami valamilyen módon kapcsolódik leendő tanulmányaidhoz.

Vagy egyáltalán: mihez lenne kedved? Szabadban dolgoznál, vagy zárt helyen? Emberekkel foglalkoznál, vagy egymagadban, csöndben szeretsz dolgozni?

Ezeket a kérdéseket ne nekünk válaszold meg, hanem magadnak, és közben persze térképezd föl a lehetőségeket is.

Az árufeltöltő szerintem a Jolly Joker-állás: ezt akkor válaszd, ha semmi jobb nem jut eszedbe.

2018. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő
2018. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehenészetbe most van felvétel, nem kell nyelvtudás sem.
2018. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vendéglátás.
2018. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!